Об'єми рекламного ринку

Всеукраїнська рекламна коаліція традиційно наприкінці року разом з профільними індустріальними асоціаціями та найбільшими гравцями рекламно-комунікаційного ринку проводить дослідження об’ємів ринку поточного року, та робить свої перші прогнози щодо розвитку ринку в наступному році.

Об'єм рекламно-комунікаційного ринку України 2023 і прогноз об'ємів ринку 2024 Всеукраїнська рекламна коаліція оновила свій прогноз щодо обсягів рекламного ринку 2023 Прогноз об’ємів рекламно-комунікаційного ринку 2023 Об'єм рекламно-комунікаційного ринку України 2022 Об'єм рекламно-комунікаційного ринку України 2021 і прогноз об'ємів ринку 2022 Всеукраїнська рекламна коаліція оновила свій річний прогноз розвитку рекламно-комунікаційного ринку України 2021 Об'єм рекламно-комунікаційного ринку України 2020 і прогноз об'ємів ринку 2021 Об'єм рекламно-комунікаційного ринку України 2018 та прогноз об'ємів ринку 2019. Об'єм рекламно-комунікаційного ринку України 2017 та прогноз об'ємів ринку 2018. Всеукраїнська рекламна коаліція уточнила прогноз об’ємів рекламно-комунікаційного ринку України 2017 року Об’єм рекламного ринку України 2016 і прогноз об’ємів 2017 року Об’єм рекламного ринку України 2015 і прогноз об’ємів ринку 2016 року. Об’єм рекламного ринку України 2014 і прогноз об’ємів ринку 2015 року. Об’єм рекламно-комунікаційного ринку України 2007-2014 років.

Дослідження ВРК серед креативних агенцій щодо заробітних плат, вартостей послуг та взаємодії з рекламодавцями

Дослідження Всеукраїнської рекламної коаліції серед креативних агенцій щодо заробітних плат, вартостей послуг та взаємодії з рекламодавцями вчергове продемонструвало, що уніфікувати рекламний ринок вкрай важко, і можливо не є доцільним.

До участі у опитуванні було запрошено 75 комунікаційних агенцій, що є членами ВРК. Також долучитися мали можливість й інші агенції, що надають креативні послуги. Загалом у дослідженні взяло участь 20 комунікаційних агенцій, серед яких більшість, а саме 75%, – це незалежні агенції, та 25% – агенції, що належать до локальних та/або міжнародних комунікаційних груп.

Більш детально про результати дослідження за посиланням.


Дослідження Digital Developers Committee: оцінка обсягу ринку цифрової розробки за 2022 та перше півріччя 2023 року

Digital Developers Committee спільно з Всеукраїнською рекламною коаліцією та IAB Україна провели першу в історії індустрії оцінку обсягу ринку цифрової розробки за 2022 та перше півріччя 2023 року.

Оцінка проводилася у два етапи: спочатку було проведено опитування серед компаній, які надають послуги цифрової розробки, після чого здійснювалася експертна оцінка долі ринку.

Більш детально про результати дослідження за посиланням.


Стан рекламного медіа ринку України. Результати дослідження медіа агенцій ВРК

Всеукраїнська рекламна коаліція дослідила поточний стан рекламного медіа ринку України та публікує результати опитування рекламних медіа агенцій-членів Коаліції. В опитуванні взяли участь 29 компаній.

Дослідження проведене в березні поточного року та охоплює дані, що стосуються діяльності медіа агенцій за 2022 рік щодо таких питань: перелік послуг агенцій, перелік клієнтів 2022, медіа спліт (ТБ, ООН, радіо, преса, діджитал), кількість працівників на початок 2022 та на кінець 2022.

Результати дослідження демонструють, що медіа агенції-члени ВРК вистояли та продовжують працювати, надаючи повний спектр своїх послуг. Всі компанії працюють очно та мають можливість проводити «офісні живі» зустрічі з клієнтами. Загальна кількість працівників всіх опитаних компаній за останній рік не зазнала суттєвих змін. Деякі агенції частково скоротили штат працівників, а деяким вдалося зберегти команду повністю.

Повні результати дослідження знаходяться за посиланням.


Дослідження "Пульс рекламної індустрії"

Всеукраїнська рекламна коаліція (ВРК) провела опитування серед членів Коаліції про стан справ, щоб зрозуміти, що відбувається з рекламними агенціями та рекламним ринком на шостому місяці війни в Україні.

Дослідження проведено шляхом адресного онлайн опитування представників компаній членів ВРК.

В опитуванні взяло участь 112 компаній різної спеціалізації. Період проведення: липень 2022 року.

Тож “Пульс рекламної індустрії” є унікальним зрізом рекламного ринку країни в умовах війни на цей момент.

Більш детально вивчити дослідження “Пульс рекламної індустрії” можна за посиланням.

Дослідження серед рекламодавців
"Тенденції в управлінні маркетинговими активностями"

Всеукраїнська рекламна коаліція спільно з Factum Group Ukraine щорічно проводить дослідження «Тенденції в управлінні маркетинговими активностями».

Дослідження проводиться серед маркетинг-директорів та бренд-менеджерів групи ТОП-100 рекламодавців України. Саме ці компанії беруть участь у щорічних індустріальних дослідженнях ВРК – Best Marketing Teams та Вибір рекламодавця, а також є учасниками конкурсу Effie Awards Ukraine і членами журі Effie.

Дослідження стосується як поточного стану справ бізнесів, так й тенденцій у маркетингу та планів на майбутнє.

Щорічно результати дослідження вказують на значні зміни в управлінні маркетинговими активностями.


Global Ad Trends