Рейтинги ВРК та методика розрахунку


Рейтингування учасників рекламно-комунікаційного ринку України є однією з складових місії Всеукраїнської Рекламної Коаліції (ВРК), що спрямована на розвиток рекламно-комунікаційної індустрії країни.

Рейтинги ВРК також мають на меті допомагати учасникам ринку у виборі креативних та медіа партнерів, популярізувати найновітніші та найефективніші рекламні технології, а також сприяти появі нових талановитих імен в рекламній індустрії.

ВРК визначає наступні види рейтингів:

1. РЕЙТИНГИ КОМУНІКАЦІЙНИХ АГЕНТСТВ УКРАЇНИ

До комунікаційних агентств в інтересах даного рейтингу відносяться всі агентства рекламно-комунікаційного ринку України, які спеціалізуються на розробці креативних стратегій, ідей, брендів, виконанню різноманітних рекламних, дизайнерських, маркетингово-сервісних, digital, PR, тощо кампаній та рішень.

2. РЕЙТИНГИ МЕДІА АГЕНТСТВ УКРАЇНИ

Учасниками цих рейтингів є full service медіа агентства, що займаються розробкою медіа стратегій, плануванням, баінгом тощо.

3. РЕЙТИНГ VIDEO PRODUCTION СТУДІЙ

Спеціалізований для продакшн-студій України рейтинг за щорічними підсумками Ukrainian Creative Awards.

4. РЕЙТИНГИ РЕКЛАМОДАВЦІВ BEST MARKETING TEAMS

Рейтинги найкращих маркетингових команд України, що визначаються за різними галузевими категоріями


Методика розрахунку рейтингів

1. РЕЙТИНГИ КОМУНІКАЦІЙНИХ АГЕНТСТВ УКРАЇНИ

ВРК визначила наступні рейтинги для комунікаційних агентств:

 • Рейтинги креативності та майстерності комунікаційних агентств України;
 • Рейтинг ефективності комунікаційних агентств України;
 • Рейтинг Вибір рекламодавця (Advertiser`s Choice);
 • Рейтинг Комунікаційне Агентство року.


 • Рейтинги креативності та майстерності комунікаційних агентств України
  ________________________________________________________________

  Creativity & Craft рейтинг складається на основі балів, отриманих агентствами за нагороди на рекламних фестивалях і конкурсах протягом фестивального сезону. Список фестивалів і конкурсів встановлюються на один фестивальний сезон. Умовний початок і кінець сезону традиційно визначається датами Ukrainian Creative Awards.

  Рейтингові бали у Creativity & Craft ранкінгу отримують тільки учасники, зазначені у конкурсній заявці, тобто виключно ті, хто подав свою конкурсну роботу. Іншим агентствам і учасникам творчих команд бали не зараховуються. Залікові бали не дублюються і не діляться.

  Учасниками рейтингів можуть бути виключно рекламні компанії: агентства, студії, креативні департаменти компаній тощо. У рейтинги не потрапляють творчі персоналії, автори, незалежні креатори, які в свою чергу можуть бути учасниками рекламних фестивалів та конкурсів.

  ВРК затвердила 2 види рейтингів Creativity & Craft, що існують паралельно та незалежно один від одного:

  1) Національний рейтинг креативності, який розраховується за результатами виключно українських 4-х фестивалів:

  Festivals / Awards
  1 ADC*UA Awards
  2 Kyiv International Advertising Festival
  3 Ukrainian Design: The Very Best Of
  4 MIXX Awards Ukraine

  До Національного рейтингу креативності та майстерності 2025 будуть зараховані бали, отримані комунікаційними агенціями на КМФР, ADC*UA Awards, Ukrainian Design: The Very Best Of та MIXX Awards Ukraine.

  Всі нагороди розраховуються за єдиною системою присвоєння балів без множення на коефіцієнти фестивалів. Фестивалям коефіцієнти не присвоюються.

  Система начислення балів:

  Shortlist – 2

  Bronze – 4

  Silver – 6

  Gold – 8

  Best of contest – 10

  Grand Prix – 15

  У випадку отримання агентством спеціальних нагород, до розрахунку рейтингу йде тільки спеціальна нагорода від журі = 1 бал. Спонсорські нагороди та глядацькі симпатії додаткових балів агентству не приносять.

  У випадку, якщо роботи із одної рекламної серії отримують декілька нагород в одному конкурсі (категорії), до рейтингу йде лише кращий результат – тобто, призові бали не сумуються.

  2) Рейтинг участі українських агенцій у міжнародних креативних фестивалях

  Рейтинг участі українських агенцій у міжнародних креативних фестивалях в основному визначається за списком міжнародних фестивалів рейтингу WARC Creative 100. В попередньому сезоні до рейтингу ВРК входили фестивалі глобального рівня рейтингу WARC Creative 100, а також фестивалі ADCE Awards та Epica Awards. В сезоні 2022-2023 до існуючого списку були додані два нові фестивалі – регіонального рівня рейтингу WARC Creative 100 – Eurobest, Golden Drum. 

  Даний рейтинг в сезоні 2024-2025 складається з дев’яти фестивалів з такими коефіцієнтами: 

  Фестиваль/конкурс

  Коефіцієнт

  Cannes Lions     

  k=10

  D&AD              

  k=8

  The One Show

  k=6

  LIA                  

  k=4

  Clio                

  k=3

  ADCE Awards

  k=2

  Epica             

  k=2

  Eurobest    

  k=2

  Golden Drum

  k=1

  Всі нагороди розраховуються за такою системою присвоєння балів: Shortlist – 2, Bronze – 4, Silver – 6, Gold – 8, Best of contest – 10, Grand Prix – 15. 


  Рейтинги ефективності комунікаційних агентств України
  ________________________________________________________________

  1) Національний рейтинг ефективності комунікаційних агентств

  Рейтинг ефективності ВРК проводиться в кінці кожного року за результатами щорічної премії Effie Awards Ukraine та повністю відповідає міжнародними правилами рейтингів ефективності The Effie Index.

  Якщо проект стає фіналістом або переможцем Effie Awards Ukraine, то надана інформація про агентства буде використана для підрахунку рейтингу ефективності комунікаційних агентств України, а також буде надана Effie Worldwide для підрахунку глобального рейтингу ефективності The Effie Index.

  Система начислення балів для основних агентств за результатами EFFIE AWARDS UKRAINE:

  Shortlist – 2
  Bronze – 6
  Silver – 12
  Gold – 24
  Grand Prix – 48

  Крім основного агентства (заявника проекту), всі інші агентства-партнери, що працювали над проектом Effie Awards Ukraine (що став фіналістом/переможцем), якщо вони вказані в заявці як агентство-партнер (contributing agency), теж отримують окремі бали. Максимальна кількість агентств-партнерів - чотири команди.

  Система начислення балів для агентств-партнерів за результатами EFFIE AWARDS UKRAINE:

  Shortlist – 1
  Bronze – 3
  Silver – 6
  Gold – 12
  Grand Prix – 24

  Також за результатами всіх агентств, що входять до складу холдингів, розраховується РЕЙТИНГ ЕФЕКТИВНОСТІ РЕКЛАМНИХ ХОЛДИНГІВ УКРАЇНИ.

  Крім цього, за результатами Effie Awards Ukraine підраховуються бали не тільки агентствам, а й рекламодавцям та брендам. Таким чином визначаються найефективніший рекламодавець року THE MOST EFFECTIVE MARKETER та найефективніший бренд року THE MOST EFFECTIVE BRAND.

  2) Також підраховуються бали для українських комунікаційних агентств за результатами їх участі у міжнародних програмах Effie. Всі нагороди розраховуються за тією ж єдиною системою присвоєння балів, без множення на коефіцієнти. Ці результати не додаються до національного рейтингу ефективності.


  Рейтинг комунікаційних агентств Вибір рекламодавця, або Advertiser`s Choice
  ______________________________________________________________

  Рейтинг комунікаційних агентств Вибір рекламодавця, або Advertiser`s Choice – це щорічне дослідження, що проводиться ВРК у співпраці з дослідницькою компанією Factum Group.

  Основне запитання дослідження:

  Учасник дослідження (представник рекламодавця) має обрати 5 комунікаційних агентств-членів ВРК (або вказати свої варіанти агентств) у якості креативних/рекламно-комунікаційних партнерів для рішення креативних завдань, розробки та/або реалізації рекламних кампаній чи їх складових, в тому числі стратегічних рішень, ідей, digital комунікацій (включаючи розробку сайтів, додатків тощо), non-media, маркетингових та PR завдань, зйомки відеороликів і т.п.

  Дослідження проходить у формі анкетування: представникам рекламодавців (у переважній більшості - топ-менеджери, маркетинг директори або інші представники маркетинг відділів) запропоновано взяти участь в опитуванні та назвати агентства, які вони хотіли б бачити своїми партнерами для вирішення ряду комунікаційних завдань. Сам вибір передбачає ситуацію, що не накладає жодних обмежень за бюджетом, мережевими контрактами, конфліктом бізнес-інтересів або терміном проведення робіт тощо.

  Цільовою аудиторією опитування є представники умовних "ТОП-100 рекламодавців", які відповідають та/або впливають на вибір медійних та/або рекламно-комунікаційних агенцій для рекламних активностей рекламодавця.

  Метод опитування:

  Опитування проходить у декілька етапів та у різних формах (mix-mode: online опитування за персоналізованими посиланнями, включаючи особисте опитування на подіях ВРК):

 • опитування рекламодавців, що були членами журі Effie Awards Ukraine 2020, безпосередньо під час проведення суддівства;
 • опитування топ-рекламодавців за медіа-бюджетами: оцінка бюджету визначається, але не обмежується, на основі даних розміщення телевізійної та інтернет реклами;
 • опитування рекламодавців під час проведення дослідження Best Marketing Teams 2020;
 • опитування додаткового списку рекламодавців, що можуть бути запропоновані членами ВРК за фактом підтвердження відповідності рекламодавця медійним бюджетам.

 • Дослідження ADVERTISER`S CHOICE має на меті максимальне залучення більшого числа експертів/представників топ-рекламодавців задля формування кожною компанією єдиної найбільш точної оцінки. Тому кількість респондентів (представників рекламодавців) у межах однієї компанії не обмежується. Якщо в опитуванні бере участь більш одного представника від компанії, результати зважуються пропорційно (приклад: у дослідженні взяли участь три представника одного бренду, кожний відмічений респондентом вибір отримав понижуючу вагу 1/3).

  В дослідженні голосування носить анонімний характер. Тобто ВРК не розкриває інформацію, як і за які саме агентства голосує кожен представник рекламодавця. Але сам перелік експертів зі списків рекламодавців, що беруть участь у опитуванні, є відкритим.

  Результати дослідження підводяться за умови наявності відповідей від більшості респондентів - не менше ніж 50%+1 від визначеного переліку рекламодавців-учасників опитування.


  Рейтинг Комунікаційне агентство року
  ________________________________________________________________

  Рейтинг Комунікаційне агентство року складається за підсумками двох рейтингів: Національного рейтингу креативності і Національного рейтингу ефективності.

  У ньому беруть участь виключно агентства, що фігурують одночасно у двох рейтингах.

  Рейтинг розраховується за такими правилами:

 • за місця у обох рейтингах нараховуються такі бали:

 • 1 місце – 100 балів,
  2 місце – 90 балів,
  3 місце – 80 балів,
  4 місце – 70 балів,
  5 місце – 60 балів,
  6 місце – 50 балів,
  7 місце – 40 балів,
  8 місце – 30 балів,
  9 місце – 20 балів,
  10 місце – 10 балів,
  всі місця, що нижчі 10-го – по 5 балів

 • кількість балів, що презентовані у самих рейтингах креативності та ефективності, в розрахунок не беруться, важливими є тільки місця в рейтингах (ранки),

 • у випадку, якщо агентства розділяють одну позицію (місце) у рейтингах креативності чи ефективності, маючи одну і ту ж кількість балів, зараховується значення, що відповідає найбільш високому ранку.

  Наприклад, агентства ділять місця 5-7 з однаковою величиною балів в Національному рейтингу креативності: всі трьом агентствам за місце 5-7 буде нараховано по 60 балів до розрахунку рейтингу Агентство року,

 • для рейтингу Комунікаційне агентство року встановлюються наступні вагові коефіцієнти для зведення результатів за двома рейтингами:

  Національний рейтинг креативності комунікаційних агентств – 50%,
  Національний рейтинг ефективності комунікаційних агентств – 50%,

  ∑=0,5* Creativity & Craft (5-100) + 0,5*Effectiveness(5-100)

 • Таким чином отриманий показник суми вноситься до рейтингу Комунікаційне агентство року і відповідно отримує своє місце (ранк).


  2. РЕЙТИНГИ МЕДІА АГЕНТСТВ УКРАЇНИ

  ВРК визначила наступні рейтинги медіа агентств:

 • Рейтинг медіа агентств відповідно до їх річних білінгів,
 • Рейтинг ефективності медіа агентств України,
 • Рейтинг Вибір рекламодавця, або Advertiser`s Choice,
 • Рейтинг Медіа Агентство року.

 • Рейтинг медіа агентств відповідно до їх річних білінгів
  ________________________________________________________________

  Рейтингування агентств відповідно до білінгів, проводиться в результаті досліджень, що виконуються дирекцією ВРК. Рейтинг має на меті показати розстановку сил full service media агентств, членів ВРК.

  Під бюджетом (billing) розуміється сума рекламних бюджетів клієнтів, що знаходяться у розпорядженні агентства. Тобто, в це поняття входять як безпосередньо грошовий оборот агентства, так і бюджети, які агентство тільки планує, а покупку медіа клієнт здійснює самостійно або через інше агентство. При цьому, у разі, якщо планування клієнтських бюджетів здійснюється одним медіа агентством, а грошовий оборот проходить через інше агентство, то такий білінг зараховується обом агентствам, але з різними коефіцієнтами.

  Бюджети носять виключно індикативний характер для визначення позицій агентств і є оціночними.

  Методика досліджень та збору ґрунтується на таких принципах:

 • збір даних по медіа, який повинен спиратися на об’єктивні дані моніторингів реклами незалежних галузевих дослідників,
 • для приведення до ринкових реалій отримані gross бюджети коригуються на основі коефіцієнтів / знижок, що залежать не тільки від медіа каналу, а й величини бюджету,
 • бюджети по розміщенню на медіа носіях, за якими немає підтвердження незалежного моніторингу, в рейтинг не включаються,
 • перед публікацією рейтингів обов’язковим є круглий стіл для обміну думками з низкою провідних учасників білінгових рейтингів.

 • Основними етапами дослідження є:

  1. Визначення середньозважених знижок за різними медіа каналами в залежності від розмірів клієнтського бюджету.

  2. Збір даних від агентств і їх верифікація.

  Всі медіа агентства повного циклу, що є членами ВРК, надають в дирекцію ВРК дані моніторингу реклами і самозаяви за немоніторинговими медіа каналами, з розподілом за медіа, видам послуг (баінг, планування, комплекс), часом кампанії для кожного зі своїх клієнтів. Дані надаються на умовах конфіденційності та у такій формі, що не порушує NDA.

  Отримана зведена таблиця стає предметом обговорення експертів, що представляють найбільші медіа агентства, які задають зустрічні питання і звіряють отримані відповіді зі своїми внутрішніми даними і знаннями.

  3. Отримання підсумкового ранкінгу медіа агентств.

  Білінги медіа агентств, зазначені в рейтингу, носять індикативний характер. Методика рейтингу не дозволяє отримати більш точні значення білінгів, наблизивши їх до реальних бухгалтерських документів, однак цілком вирішує своє основне завдання – представити загальну розстановку сил на агентському медіа ринку.


  Рейтинги ефективності медіа агентств України ________________________________________________________________

  Рейтинг ефективності медіа агентств проводиться за тими ж принципами та паралельно з Рейтингом ефективності комунікаційних агентств за результатами щорічної премії Effie Awards Ukraine - див. Рейтинг ефективності комунікаційних агентств.


  Рейтинг медіа агентств Вибір рекламодавця, або Advertiser`s Choice
  ________________________________________________________________

  Рейтинг медіа агентств Вибір рекламодавця, або Advertiser`s Choice – це дослідження, яке проводиться одночасно з дослідженням для комунікаційних агентств.

  Учасники дослідження (представники рекламодавців) мають обрати 5 медіа агентств-членів ВРК (або вказати свої варіанти агентств) у якості медіа партнерів. Це можуть бути full service медіа агентства, що займаються розробкою медіа стратегій, плануванням, баінгом та іншими медіа завданнями, в тому числі digital.

  Рейтинг медіа агентств Вибір рекламодавця проводиться за однаковими правилами з дослідженням для комунікаційних агентств - див. Рейтинг комунікаційних агентств Вибір рекламодавця


  Рейтинг Медіа агентство року
  ________________________________________________________________

  Рейтинг складається за підсумками трьох рейтингів:

 • Рейтингу медіа агентств відповідно до їх річних білінгів,
 • Національного рейтингу ефективності
 • Рейтингу медіа агентств Вибір рекламодавця, або Advertiser`s Choice

 • У ньому беруть участь виключно агентства, що фігурують одночасно у трьох рейтингах.

  Рейтинг розраховується за такими правилами:

 • результатом кожного з трьох рейтингів вважається № місця (ранк) в рейтингу,
 • кількість балів, що презентовані у самих рейтингах, в розрахунок не беруться, важливими є тільки місця в рейтингах,
 • для рейтингу Медіа агентство року встановлюються наступні вагові коефіцієнти для зведення результатів за трьома рейтингами:

 • Рейтинг медіа агентств відповідно до їх річних білінгів – 50%,

  Національний рейтинг ефективності медіа агентств – 25%,

  Рейтинг медіа агентств Вибір рекламодавця – 25%


  =0,5*BillingsRank + 0,25*Effie Rank + 0,25*Advertiser`s ChoiceRank

  Таким чином, отриманий показник суми вноситься до рейтингу Медіа агентство року і відповідно отримує своє місце (ранк): значення, що дорівнює або є найближчим до «1» отримує найвищу позицію, всі інші бали у порядку зростання займають відповідно нижчі місця рейтингу.

  Quota

  Position in:

  MAG points

  MAG ranking position

  Billings

  Effie

  Advertiser’s Choice

  50%

  25%

  25%

  Position

  Агентство A

  1

  1

  2

  1,25

  1

  Агентство B

  2

  4

  1

  2,25

  2

  Агентство C

  3

  7

  5

  4,5

  5

  Агентство E

  4

  2

  3

  3,25

  3

  Агентство F

  5

  3

  4

  4,25

  4


  3. РЕЙТИНГ VIDEO PRODUCTION СТУДІЙ

  ВРК щорічно в кінці креативного сезону за результатами Ukrainian Creative Awards підводить підсумки для продакшн-студій України.

  Даний рейтинг розраховується за наявності двох cкладових:

 • бали за нагороди, які отримали студії, що були саме учасниками Ukrainian Creative Awards, тобто подавали роботи, що отримали нагороди;
 • бали за нагороди в конкурсах FILM CRAFT, FILM, TV/PROMO & FILM MOTION GRAPHICS отримують студії за роботи, що не були зареєстровані від продакшн-студії, але студія, що вказана в кредитсах, була учасниками Ukrainian Creative Awards.

 • Всі нагороди для продакшн-студій розраховуються за єдиною системою присвоєння балів без множення на коефіцієнти.

  Система начислення балів:

  Shortlist – 2
  Bronze – 4
  Silver – 6
  Gold – 8
  Best of contest – 10

  У випадку отримання спеціальних нагород, до розрахунку рейтингу йде тільки спеціальна нагорода від журі = 1 бал. Спонсорські нагороди та глядацькі симпатії додаткових балів агентству не приносять.


  4. РЕЙТИНГИ РЕКЛАМОДАВЦІВ BEST MARKETING TEAMS

  ВРК у співпраці з дослідницькою компанією Factum Group щорічно проводять дослідження рекламно-комунікаційного ринку, що визначає імена кращих маркетинг-команд України.

  Рейтинги маркетингових команд визначаються за різними галузевими категоріями, що кореспондуються з продуктовими категоріями конкурсу Effie Awards Ukraine.

  Рейтинг розраховується:

 • на основі балів, отриманих агентствами для своїх клієнтів за нагороди на рекламних фестивалях і конкурсах протягом фестивального сезону, що входять до Національного рейтингу креативності комунікаційних агентств.
  Всі нагороди агентств розраховуються за системою присвоєння балів відповідно Національного рейтингу креативності.
 • на основі балів, отриманих рекламодавцями за нагороди на Effie Awards Ukraine.
  Всі нагороди агентств розраховуються за системою присвоєння балів відповідно Effie Awards.
 • на основі рейтингу медійних бюджетів: показники WGRP для телебачення, офіційно надані Індустріальним Телевізійним Комітетом, та показники GRP для інтернету, офіційно надані KANTAR Україна. До розрахунку береться період дослідження: липень минулого року – червень поточного року включно.
 • на основі дослідження-опитування представників маркетинг-команд рекламодавців стосовно кількості іміджевих і промокампаній, частки маркетингового бюджету, що виділяється на рекламно-комунікаційну активність тощо.

 • Всі вищевказані показники окремо зводяться, в результаті чого за кожним показником (критерієм) складається окремий рейтинг рекламодавців в рамках кожної галузевої категорії, яка відповідає сфері діяльності того чи іншого рекламодавця.

  Детальніше з розрахунком рейтингу Best Marketing Teams можна ознайомитись на сайті дослідження https://best-marketing.com.ua

   

   

  Список фестивалів креативності

  1. Національний рейтинг креативності вираховується за результатами виключно українських фестивалів:
  ADC*UA Awards, Kyiv International Advertising Festival, Ukrainian Design: The Very Best Of та MIXX Awards Ukraine

  Всі нагороди мають єдину цінність, коефіцієнти "складності" фестивалів не застосовуються.


  2. Міжнародний рейтинг креативності визначається за списком міжнародних фестивалів рейтингу WARC Creative 100, до якого додаються фестивальні бали, отримані на ADC Europe і Epica Awards.
  В поточному сезоні діє методика для Міжнародного рейтингу креативності, яка включає врахування коефіцієнтів фестивалів.

  Таким чином, в міжнародному рейтингу беруть участь тільки такі глобальні фестивалі:

  Фестиваль/конкурс

  Коефіцієнт

  Cannes Lions     

  k=10

  D&AD              

  k=8

  The One Show

  k=6

  LIA                  

  k=4

  Clio                

  k=3

  ADCE Awards

  k=2

  Epica             

  k=2

  Eurobest    

  k=2

  Golden Drum

  k=1

  Система начислення балів: Shortlist – 2, Bronze – 4, Silver – 6, Gold – 8, Best of contest – 10, Grand Prix – 15.

  Новина з деталями за посиланням.

  Обидва рейтинги креативності та майстерності - Національний і Міжнародний - існують паралельно і незалежно один від одного.  Рейтинг диджитал агенцій та компаній, що надають послуги у сфері диджитал за 2023 рік
  за методологією IAB Україна

  максимум балів для 1 агенції в 1 категорії - 10 500


  МЕДІА        
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце
  OMD Optimum Media підтверджена верифікований 10183 1
  UM Ukraine (RAZOM GROUP) підтверджена верифікований 7102 2
  MixDigital Ukraine підтверджена верифікований 6818 3
  Initiative (RAZOM GROUP) підтверджена верифікований 6358 4
  Netpeak Agencies Group підтверджена верифікований 6319 5
  Promodo підтверджена верифікований 5669 6
  Havas Media Ukraine (RAZOM GROUP) підтверджена верифікований 5502 7
  NCG DIEVO підтверджена верифікований 4665 8
  iplace підтверджена верифікований 4499 9
  Havas Digital Kyiv підтверджена верифікований 4344 10
  Forward Media підтверджена незаявлений 2501 11
  BetterSvit підтверджена верифікований 1989 12
  HASHTAG підтверджена верифікований 1918 13
  ODDEE agency підтверджена верифікований 1538 14
  Fish Digital непідтверджена незаявлений 67 15
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       15
           
  ПЕРФОМАНС        
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце
  Promodo підтверджена верифікований 9705 1
  Netpeak Agencies Group підтверджена верифікований 9322 2
  Performics Ukraine підтверджена верифікований 9295 3
  Webpromo (Вебпромо) підтверджена верифікований 8448 4
  iProspect Ukraine (dentsu Ukraine) підтверджена верифікований 7297 5
  MixDigital Ukraine підтверджена верифікований 6571 6
  UM Ukraine (RAZOM GROUP) підтверджена верифікований 5364 7
  Inweb підтверджена верифікований 4920 8
  Initiative (RAZOM GROUP) підтверджена верифікований 4778 9
  iplace підтверджена верифікований 4648 10
  NCG DIEVO підтверджена верифікований 4000 11
  Svitsoft підтверджена верифікований 3958 12
  Маркетинг-агенція «Ціль» підтверджена верифікований 3420 13
  Ланет CLICK підтверджена верифікований 3229 14
  MEDIAHEAD підтверджена верифікований 3009 15
  PlanNet (Serviceplan Group) підтверджена верифікований 930 16
  Fish Digital непідтверджена незаявлений 114 17
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       17
           
  КОНТЕНТ        
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце
  Postmen підтверджена верифікований 7253 1
  Publicis Groupe Content підтверджена верифікований 7185 2
  Promodo підтверджена верифікований 6719 3
  Sasquatch Digital підтверджена верифікований 4183 4
  ODDEE agency підтверджена верифікований 3406 5
  Sparkle Design підтверджена незаявлений 2827 6
  Kiwi Agency підтверджена верифікований 2679 7
  NORDLEAF підтверджена верифікований 2381 8
  Havas Digital Kyiv підтверджена верифікований 2179 9
  HASHTAG підтверджена верифікований 1874 10
  BetterSvit підтверджена верифікований 1805 11
  PlanNet (Serviceplan Group) підтверджена верифікований 656 12
  SKYKILLERS підтверджена верифікований 510 13
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       13
           
  ДАТА І АНАЛІТИКА        
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце
  MixDigital Ukraine підтверджена верифікований 8188 1
  Promodo підтверджена верифікований 7655 2
  Netpeak Agencies Group підтверджена верифікований 7489 3
  Publicis Groupe Data Science підтверджена верифікований 6858 4
  iProspect Ukraine (dentsu Ukraine) підтверджена верифікований 6029 5
  Mad Lab (RAZOM Group) підтверджена верифікований 5005 6
  DL agency (Tanasov Group) підтверджена верифікований 2445 7
  NCG DIEVO підтверджена верифікований 1934 8
  MEDIAHEAD підтверджена верифікований 808 9
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       8
           
  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ПОСЛУГИ        
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце
  MOKO Digital підтверджена верифікований 7507 1
  Postmen підтверджена верифікований 7083 2
  Promodo підтверджена верифікований 6393 3
  MixDigital Ukraine підтверджена верифікований 4567 4
  Sparkle Design підтверджена незаявлений 4066 5
  CF.Digital підтверджена верифікований 3423 6
  Havas Digital Kyiv підтверджена верифікований 3169 7
  BetterSvit підтверджена верифікований 3135 8
  MEDIAHEAD підтверджена верифікований 2774 9
  SKYKILLERS підтверджена верифікований 1490 10
  NCG DIEVO підтверджена верифікований 1415 11
  PlanNet (Serviceplan Group) підтверджена верифікований 902 12
  HASHTAG підтверджена верифікований 137 13
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       18
           
  ІНФЛЮЕНСЕР МАРКЕТИНГ        
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце
  VIVID підтверджена верифікований 6423 1
  OMG agency підтверджена верифікований 5618 2
  Media Maker (dentsu) підтверджена верифікований 5545 3
  Publicis Groupe Content підтверджена верифікований 5174 4
  Burda Media Influencer підтверджена верифікований 4321 5
  MOKO Digital підтверджена верифікований 4272 6
  Initiative (RAZOM GROUP) підтверджена верифікований 3674 7
  AIR Brands підтверджена верифікований 3271 8
  Promodo підтверджена верифікований 2822 9
  MEDIAHEAD підтверджена верифікований 1430 10
  Havas Digital Kyiv підтверджена верифікований 1405 11
  HASHTAG підтверджена верифікований 1188 12
  BetterSvit підтверджена верифікований 874 13
  Forward Media підтверджена незаявлений 738 14
  PlanNet (Serviceplan Group) підтверджена верифікований 606 15
  ODDEE agency підтверджена верифікований 565 16
  NCG DIEVO підтверджена верифікований 480 17
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       12
           
  ДИДЖИТАЛ РОЗРОБКА        
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце
  CF.Digital підтверджена верифікований 6532 1
  DL agency (Tanasov Group) підтверджена верифікований 6150 2
  Sparkle Design підтверджена незаявлений 5718 3
  SEVENTEAM Agency підтверджена верифікований 5707 4
  INCREATE підтверджена верифікований 4919 5
  Komanda підтверджена верифікований 3674 6
  PlanNet (Serviceplan Group) підтверджена верифікований 317 7
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       9
           
  SMM        
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце
  OMG agency підтверджена верифікований 8950 1
  New Strategies підтверджена верифікований 8894 2
  Promodo підтверджена верифікований 8751 3
  Publicis Groupe Content підтверджена верифікований 7371 4
  Sasquatch Digital підтверджена верифікований 7307 5
  Ланет CLICK підтверджена верифікований 5717 6
  ODDEE agency підтверджена верифікований 5516 7
  Kiwi Agency підтверджена верифікований 5504 8
  Postmen підтверджена верифікований 5070 9
  MEDIAHEAD підтверджена верифікований 4726 10
  NORDLEAF підтверджена верифікований 3624 11
  HASHTAG підтверджена верифікований 3555 12
  Havas Digital Kyiv підтверджена верифікований 3534 13
  PlanNet (Serviceplan Group) підтверджена верифікований 3413 14
  BetterSvit підтверджена верифікований 3222 15
  Forward Media підтверджена незаявлений 2225 16
  Fish Digital непідтверджена незаявлений 286 17
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       17
           


  Рейтинг діджитал агенцій та компаній, що надають послуги у сфері діджитал за 2022 рік
  за методологією IAB Україна

  максимум балів для 1 агенції в 1 категорії - 10 000

  МЕДІА        
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце
  MixDigital Ukraine підтверджена верифікований 7498 1
  Netpeak підтверджена верифікований 7358 2
  Promodo підтверджена верифікований 5369 3
  Інішейтів (RAZOM GROUP) підтверджена верифікований 4846 4
  NEOS підтверджена верифікований 4815 5
  Юніверсал Маккен Медіа (RAZOM GROUP) підтверджена верифікований 4771 6
  NCG DIEVO підтверджена верифікований 3056 7
  Isobar Ukraine підтверджена верифікований 3025 8
  Хавас Медіа Україна (RAZOM GROUP) підтверджена верифікований 2928 9
  Havas Digital Kyiv підтверджена незаявлений 2691 10
  BETTER SVIT (Twiga Digital Ukraine) підтверджена верифікований 1601 11
  Sasquatch Digital підтверджена верифікований 1228 12
  HASHTAG підтверджена верифікований 1119 13
  Ланет CLICK підтверджена верифікований 423 14
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       14
           
  ПЕРФОМАНС        
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце
  Promodo підтверджена верифікований 9179 1
  Netpeak підтверджена верифікований 8274 2
  Webpromo підтверджена верифікований 7846 3
  Performics Ukraine (Publicis Groupe) підтверджена верифікований 7533 4
  iProspect Ukraine (dentsu Ukraine) підтверджена верифікований 6294 5
  MixDigital Ukraine підтверджена верифікований 6066 6
  NCG DIEVO підтверджена верифікований 4522 7
  NEOS підтверджена верифікований 3651 8
  Юніверсал Маккен Медіа (RAZOM GROUP) підтверджена верифікований 3449 9
  Маркетинг-агенція «Ціль» підтверджена верифікований 3276 10
  Inweb підтверджена незаявлений 3252 11
  MEDIAHEAD підтверджена верифікований 2747 12
  Інішейтів (RAZOM GROUP) підтверджена верифікований 2552 13
  Ланет CLICK підтверджена верифікований 2049 14
  PlanNet (діджитал агенція Serviceplan Group) підтверджена верифікований 1086 15
  Fish Digital непідтверджена незаявлений 135 16
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       16
           
  КОНТЕНТ        
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце
  Комунікаційна агенція Postmen підтверджена незаявлений 6563 1
  [isdgroup] підтверджена верифікований 5765 2
  Publicis Groupe Content підтверджена верифікований 5743 3
  Isobar Ukraine підтверджена верифікований 4825 4
  VIVID підтверджена верифікований 4748 5
  HASHTAG підтверджена верифікований 4258 6
  Kiwi Agency підтверджена верифікований 3718 7
  SKYKILLERS підтверджена верифікований 3667 8
  Sasquatch Digital підтверджена верифікований 3479 9
  BETTER SVIT (Twiga Digital Ukraine) підтверджена верифікований 2721 10
  Ланет CLICK підтверджена верифікований 2618 11
  Sparkle Design підтверджена незаявлений 2532 12
  PlanNet (діджитал агенція Serviceplan Group) підтверджена верифікований 2414 13
  Jiwo Digital Agency непідтверджена незаявлений 158 14
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       14
           
  ДАТА І АНАЛІТИКА        
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце
  Netpeak підтверджена верифікований 8233 1
  iProspect Ukraine (dentsu Ukraine) підтверджена верифікований 5602 2
  Promodo підтверджена верифікований 4581 3
  Publicis Groupe Data Science підтверджена верифікований 4168 4
  MixDigital Ukraine підтверджена верифікований 3741 5
  Інішейтів (RAZOM GROUP) підтверджена верифікований 3030 6
  Юніверсал Маккен Медіа (RAZOM GROUP) підтверджена верифікований 1876 7
  Sasquatch Digital підтверджена верифікований 88 8
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       8
           
  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ПОСЛУГИ        
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце
  Комунікаційна агенція Postmen підтверджена незаявлений 5706 1
  Havas Digital Kyiv підтверджена незаявлений 5238 2
  [isdgroup] підтверджена верифікований 5183 3
  Isobar Ukraine підтверджена верифікований 4757 4
  Promodo підтверджена верифікований 4128 5
  SKYKILLERS підтверджена верифікований 3919 6
  NEOS підтверджена верифікований 3450 7
  CF.Digital підтверджена верифікований 3404 8
  MOKO підтверджена верифікований 3074 9
  Sparkle Design підтверджена незаявлений 2992 10
  Kiwi Agency підтверджена верифікований 2661 11
  BETTER SVIT (Twiga Digital Ukraine) підтверджена верифікований 2471 12
  Ланет CLICK підтверджена верифікований 2424 13
  MEDIAHEAD підтверджена верифікований 2093 14
  HASHTAG підтверджена верифікований 1659 15
  Sasquatch Digital підтверджена верифікований 1298 16
  PlanNet (діджитал агенція Serviceplan Group) підтверджена верифікований 1228 17
  DL agency підтверджена верифікований 890 18
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       18
           
  ІНФЛЮЕНСЕР МАРКЕТИНГ        
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце
  WhyNot? Enot підтверджена верифікований 8464 1
  VIVID підтверджена верифікований 7986 2
  OMG agency підтверджена верифікований 7921 3
  Media Maker (dentsu) підтверджена верифікований 7619 4
  Burda Media Influencer підтверджена верифікований 6782 5
  MOKO підтверджена верифікований 6111 6
  Havas Digital Kyiv підтверджена незаявлений 5452 7
  HASHTAG підтверджена верифікований 4418 8
  Mediahead підтверджена верифікований 4220 9
  Sasquatch Digital підтверджена верифікований 3686 10
  PlanNet (діджитал агенція Serviceplan Group) підтверджена верифікований 2991 11
  Jiwo Digital Agency непідтверджена незаявлений 107 12
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       12
           
  ДИДЖИТАЛ РОЗРОБКА        
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце
  SEVENTEAM підтверджена верифікований 6876 1
  CF.Digital підтверджена верифікований 5888 2
  INCREATE підтверджена верифікований 5142 3
  DL agency підтверджена верифікований 5042 4
  Sparkle Design підтверджена незаявлений 4354 5
  Комунікаційна агенція Postmen підтверджена незаявлений 4092 6
  Komanda підтверджена верифікований 3105 7
  [isdgroup] підтверджена верифікований 2739 8
  PlanNet (діджитал агенція Serviceplan Group) підтверджена верифікований 1007 9
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       9
           
  SMM        
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце
  New Strategies Group підтверджена верифікований 7639 1
  Promodo підтверджена верифікований 7611 2
  OMG SMM-студія підтверджена верифікований 6944 3
  MOKO підтверджена верифікований 6275 4
  Sasquatch Digital підтверджена верифікований 6090 5
  HASHTAG підтверджена верифікований 5695 6
  Publicis Groupe Content підтверджена верифікований 5472 7
  Kiwi Agency підтверджена верифікований 5051 8
  MEDIAHEAD підтверджена верифікований 3531 9
  Комунікаційна агенція Postmen підтверджена незаявлений 3470 10
  Ланет CLICK підтверджена верифікований 2618 11
  PlanNet (діджитал агенція Serviceplan Group) підтверджена верифікований 2388 12
  BETTER SVIT (Twiga Digital Ukraine) підтверджена верифікований 2234 13
  VIVID підтверджена верифікований 2217 14
  Fish Digital непідтверджена незаявлений 248 15
  Jiwo Digital Agency непідтверджена незаявлений 130 16
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       16
           
  Рейтинг діджитал агенцій та компаній, що надають послуги у сфері діджитал за 2021 рік
  за методологією IAB Україна

  максимум балів для 1 агенції в 1 категорії - 10 000

  МЕДІА          
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце  
  MixDigital Ukraine підтверджена верифікований 8508 1  
  iplace підтверджена верифікований 7775 2  
  NEOS підтверджена верифікований 7344 3  
  Initiative (RAZOM GROUP) підтверджена верифікований 7293 4  
  UM (RAZOM GROUP) підтверджена верифікований 6831 5  
  NCG DIEVO підтверджена верифікований 6372 6  
  Promodo підтверджена верифікований 6266 7  
  Isobar Ukraine підтверджена верифікований 5824 8  
  iProspect Ukraine (dentsu) підтверджена верифікований 5658 9  
  Havas (RAZOM GROUP) підтверджена верифікований 5187 10  
  Havas Digital Kyiv підтверджена неверифікований 4312 11  
  AMS agency підтверджена верифікований 3930 12  
  Twiga Digital Ukraine підтверджена верифікований 3390 13  
  HASHTAG підтверджена верифікований 3141 14  
  МЕДІА ПАРТНЕРСТВО БАІНГ підтверджена верифікований 2865 15  
  Sasquatch Digital підтверджена верифікований 2498 16  
  Doris підтверджена верифікований 2008 17  
  Ланет CLICK не підтверджена неверифікований 1869 18  
  SIGMA не підтверджена неверифікований 1242 19  
  PROdigital agency підтверджена верифікований 1226 20  
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       20  
             
  ПЕРФОМАНС          
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце  
  Promodo підтверджена верифікований 9359 1  
  Netpeak підтверджена верифікований 8764 2  
  Webpromo підтверджена верифікований 8157 3  
  Performics Ukraine підтверджена верифікований 6899 4  
  MixDigital Ukraine підтверджена верифікований 6658 5  
  iProspect Ukraine (dentsu) підтверджена верифікований 6441 6  
  iplace підтверджена верифікований 5669 7  
  NCG DIEVO підтверджена верифікований 4957 8  
  UM (RAZOM GROUP) підтверджена верифікований 4847 9  
  MEDIAHEAD підтверджена верифікований 4568 10  
  NEOS підтверджена верифікований 4344 11  
  Initiative (RAZOM GROUP) підтверджена верифікований 4297 12  
  Svitsoft підтверджена верифікований 3514 13  
  МЕДІА ПАРТНЕРСТВО БАІНГ підтверджена верифікований 3368 14  
  SODA підтверджена верифікований 3169 15  
  Sense Production, e-commerce agency підтверджена верифікований 2337 16  
  Ланет CLICK не підтверджена неверифікований 2183 17  
  ARTJOKER підтверджена верифікований 1539 18  
  PlanNet (Serviceplan Group) підтверджена верифікований 1342 19  
  SIGMA не підтверджена неверифікований 101 20  
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       20  
             
  КОНТЕНТ          
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце  
  Postmen підтверджена верифікований 6905 1  
  Publicis Groupe Content підтверджена верифікований 5827 2  
  WhyNot? Enot підтверджена верифікований 5744 3  
  VIVID підтверджена верифікований 5654 4  
  Isobar Ukraine підтверджена верифікований 5308 5  
  [isdgroup] підтверджена верифікований 5242 6  
  Promodo підтверджена верифікований 4875 7  
  Havas Digital Kyiv підтверджена неверифікований 4388 8  
  Twiga Digital Ukraine підтверджена верифікований 4247 9  
  SODA підтверджена верифікований 3470 10  
  HASHTAG підтверджена верифікований 3309 11  
  Sasquatch Digital підтверджена верифікований 3265 12  
  Senate agency не підтверджена верифікований 3056 13  
  Kiwi agency підтверджена верифікований 3054 14  
  Doris підтверджена верифікований 2676 15  
  PlanNet (Serviceplan Group) підтверджена верифікований 2162 16  
  Sparkle Design підтверджена неверифікований 1772 17  
  SIGMA не підтверджена неверифікований 646 18  
  Wideworks не підтверджена неверифікований 345 19  
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       19  
             
  ДАТА І АНАЛІТИКА          
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце  
  Promodo підтверджена верифікований 7214 1  
  MixDigital Ukraine підтверджена верифікований 7173 2  
  iProspect Ukraine (dentsu) підтверджена верифікований 6816 3  
  Publicis Groupe Data Science підтверджена верифікований 5937 4  
  Initiative (RAZOM GROUP) підтверджена верифікований 5687 5  
  UM (RAZOM GROUP) підтверджена верифікований 4608 6  
  МЕДІА ПАРТНЕРСТВО БАІНГ підтверджена верифікований 4296 7  
  Havas Digital Kyiv підтверджена неверифікований 3837 8  
  Solar Digital не підтверджена неверифікований 1973 9  
  Ланет CLICK не підтверджена неверифікований 1642 10  
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       10  
             
  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ПОСЛУГИ          
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце  
  Postmen підтверджена верифікований 7450 1  
  CF.Digital підтверджена верифікований 6796 2  
  iplace підтверджена верифікований 5199 3  
  MOKO підтверджена верифікований 5114 4  
  Promodo підтверджена верифікований 5091 5  
  [isdgroup] підтверджена верифікований 5076 6  
  Rockets. Growth R&D підтверджена верифікований 5069 7  
  Isobar Ukraine підтверджена верифікований 5025 8  
  NCG DIEVO підтверджена верифікований 4246 9  
  MEDIAHEAD підтверджена верифікований 3955 10  
  New Strategies Group підтверджена верифікований 3632 11  
  Havas Digital Kyiv підтверджена неверифікований 3604 12  
  Twiga Digital Ukraine підтверджена верифікований 3585 13  
  NEOS підтверджена верифікований 3559 14  
  VIVID підтверджена верифікований 3500 15  
  AMS agency підтверджена верифікований 3059 16  
  Sparkle Design підтверджена неверифікований 2991 17  
  SODA підтверджена верифікований 2932 18  
  DL agency підтверджена верифікований 2851 19  
  HASHTAG підтверджена верифікований 2721 20  
  Sasquatch Digital підтверджена верифікований 2556 21  
  Doris підтверджена верифікований 2174 22  
  Sense Production, e-commerce agency підтверджена верифікований 1922 23  
  Ланет CLICK не підтверджена неверифікований 1823 24  
  Kiwi agency підтверджена верифікований 1727 25  
  PlanNet (Serviceplan Group) підтверджена верифікований 1563 26  
  SIGMA не підтверджена неверифікований 830 27  
  Solar Digital не підтверджена неверифікований 795 28  
  Wideworks не підтверджена неверифікований 307 29  
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       29  
     
  ІНФЛЮЕНСЕР МАРКЕТИНГ          
    Фінансова стійкість Бюджет Приєднання до Етичного кодексу інфлюенсерів IAB ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце
  WhyNot? Enot підтверджена верифікований так 8460 1
  AIR Brands підтверджена верифікований так 7907 2
  Media Maker (dentsu) підтверджена верифікований так 7005 3
  Burda Media Influencer підтверджена верифікований так 6504 4
  MEDIAHEAD підтверджена верифікований так 6285 5
  Publicis Groupe Content підтверджена верифікований так 6190 6
  Promodo підтверджена верифікований так 6174 7
  VIVID підтверджена верифікований так 6059 8
  MOKO підтверджена верифікований так 5966 9
  Initiative (RAZOM GROUP) підтверджена верифікований так 5506 10
  Senate agency не підтверджена верифікований ні 5351 11
  Twiga Digital Ukraine підтверджена верифікований так 5119 12
  Havas Digital Kyiv підтверджена неверифікований ні 5067 13
  Sasquatch Digital підтверджена верифікований так 4512 14
  HASHTAG підтверджена верифікований так 4147 15
  NCG DIEVO підтверджена верифікований так 4048 16
  AMS agency підтверджена верифікований так 3841 17
  PlanNet (Serviceplan Group) підтверджена верифікований так 3018 18
  Doris підтверджена верифікований так 1850 19
  SIGMA не підтверджена неверифікований ні 200 20
  Wideworks не підтверджена неверифікований ні 50 21
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ         21
             
  ДІДЖИТАЛ РОЗРОБКА          
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце  
  Vintage підтверджена верифікований 8203 1  
  CF.Digital підтверджена верифікований 5524 2  
  Linecore підтверджена неверифікований 4747 3  
  [isdgroup] підтверджена верифікований 4565 4  
  Postmen підтверджена верифікований 4474 5  
  Promodo підтверджена верифікований 4046 6  
  Sparkle Design підтверджена неверифікований 3983 7  
  ARTJOKER підтверджена верифікований 3748 8  
  Sense Production, e-commerce agency підтверджена верифікований 3276 9  
  SEVENTEAM підтверджена верифікований 3127 10  
  INCREATE підтверджена верифікований 2821 11  
  DL agency підтверджена верифікований 2785 12  
  МЕДІА ПАРТНЕРСТВО БАІНГ підтверджена верифікований 2510 13  
  Doris підтверджена верифікований 1935 14  
  PlanNet (Serviceplan Group) підтверджена верифікований 1546 15  
  VIS-A-VIS digital outsourcing підтверджена неверифікований 1345 16  
  Solar Digital не підтверджена неверифікований 1015 17  
  ZORELiT не підтверджена неверифікований 83 18  
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       18  
             
  SMM          
    Фінансова стійкість Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ Присвоєно місце  
  MOKO підтверджена верифікований 8475 1  
  Promodo підтверджена верифікований 7867 2  
  New Strategies Group підтверджена верифікований 6214 3  
  HASHTAG підтверджена верифікований 6152 4  
  Sasquatch Digital підтверджена верифікований 6097 5  
  Postmen підтверджена верифікований 5844 6  
  SODA підтверджена верифікований 5585 7  
  AMS agency підтверджена верифікований 5440 8  
  Publicis Groupe Content підтверджена верифікований 5310 9  
  Senate agency не підтверджена верифікований 5134 10  
  Twiga Digital Ukraine підтверджена верифікований 5102 11  
  Kiwi agency підтверджена верифікований 4544 12  
  Havas Digital Kyiv підтверджена неверифікований 4397 13  
  VIVID підтверджена верифікований 4095 14  
  PlanNet (Serviceplan Group) підтверджена верифікований 3717 15  
  Doris підтверджена верифікований 3584 16  
  Ланет CLICK не підтверджена неверифікований 2938 17  
  ARTJOKER підтверджена верифікований 842 18  
  SIGMA не підтверджена неверифікований 545 19  
  Wideworks не підтверджена неверифікований 290 20  
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ       20  
           

   

  Рейтинг діджитал агенцій та компаній, що надають послуги у сфері діджитал за 2020 рік
  за методологією IAB Україна

  максимум балів для 1 агенції в 1 категорії - 10 000

  МЕДІА
    назва Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ призначено місце
    Initiative (RAZOM GROUP) верифіковано 8245 1
    MixDigital Ukraine верифіковано 8073 2
    iplace верифіковано 7513 3
    Isobar Ukraine (dentsu Ukraine) верифіковано 7073 4
    UM (RAZOM GROUP) верифіковано 6653 5
    NEOS верифіковано 6561 6
    Promodo верифіковано 6554 7
    NCG DIEVO верифіковано 6490 8
    iProspect Ukraine (dentsu Ukraine) верифіковано 6430 9
    Havas Media (RAZOM GROUP) верифіковано 6133 10
    Digital Chain верифіковано 5983 11
    TWIGA Digital верифіковано 5763 12
    Havas Digital Kyiv верифіковано 5647 13
    SIGMA верифіковано 5462 14
    AMS agency не верифіковано 5300 15
    Медіа Партнерство Баїнг верифіковано 4909 16
    HASHTAG верифіковано 4784 17
    Adwork верифіковано 4691 18
    Svitsoft верифіковано 4359 19
    MokCo верифіковано 4310 20
    Wideworks верифіковано 4021 21
    PROdigital agency верифіковано 3437 22
    Webpromo не верифіковано 3189 23
    Sasquatch Digital верифіковано 3158 24
    Hoshva PR&DGTL верифіковано 2969 25
    Doris Adv верифіковано 2450 26
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ 26
           
  ПЕРФОМАНС
    назва Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ призначено місце
    Promodo верифіковано 9076 1
    Netpeak верифіковано 8863 2
    Performics (Publicis Groupe) верифіковано 7165 3
    iProspect Ukraine (dentsu Ukraine) верифіковано 6772 4
    MixDigital Ukraine верифіковано 6313 5
    iplace верифіковано 5952 6
    Initiative (RAZOM GROUP) верифіковано 5916 7
    NCG DIEVO верифіковано 5228 8
    Adwork верифіковано 4884 9
    UM (RAZOM GROUP) верифіковано 4839 10
    NEOS верифіковано 4682 11
    Медіа Партнерство Баїнг верифіковано 4282 12
    SODA верифіковано 4166 13
    Mediahead верифіковано 4087 14
    SIGMA верифіковано 4066 15
    Havas Media (RAZOM GROUP) верифіковано 3897 16
    Digital Chain верифіковано 3579 17
    Svitsoft верифіковано 3469 18
    Webpromo не верифіковано 2970 19
    Sasquatch Digital верифіковано 2872 20
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ 20
           
  КОНТЕНТ
    назва Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ призначено місце
    [isdgroup] верифіковано 7494 1
    Isobar Ukraine (dentsu Ukraine) верифіковано 6286 2
    TWIGA Digital верифіковано 5868 3
    MokCo верифіковано 5825 4
    Performics (Publicis Groupe) верифіковано 5645 5
    Promodo верифіковано 5638 6
    New Strategies Group верифіковано 4699 7
    WhyNot? Enot верифіковано 4670 8
    VIVID верифіковано 4634 9
    HASHTAG верифіковано 4541 10
    Adwork верифіковано 4325 11
    SODA верифіковано 4133 12
    Mediahead верифіковано 3984 13
    Artjoker верифіковано 3423 14
    Hoshva PR&DGTL верифіковано 3367 15
    Wideworks верифіковано 3311 16
    Sasquatch Digital верифіковано 2925 17
    Plan.Net верифіковано 2331 18
    Sparkle Design не верифіковано 1000 19
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ 19
           
  ДАТА І АНАЛІТИКА
    назва Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ призначено місце
    MixDigital Ukraine верифіковано 8374 1
    Initiative (RAZOM GROUP) верифіковано 7308 2
    iProspect (dentsu Ukraine) верифіковано 6215 3
    UM (RAZOM GROUP) верифіковано 6123 4
    Медіа Партнерство Баїнг верифіковано 5473 5
    Artjoker верифіковано 3968 6
    Havas Media (RAZOM GROUP) верифіковано 3271 7
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ 7
           
  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ПОСЛУГИ
    назва Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ призначено місце
    [isdgroup] верифіковано 7637 1
    Rockets. Growth R&D верифіковано 6278 2
    Isobar (dentsu Ukraine) верифіковано 6078 3
    Havas Digital Kyiv верифіковано 5633 4
    iplace верифіковано 5440 5
    CF.Digital не верифіковано 5370 6
    TWIGA Digital верифіковано 5223 7
    NCG DIEVO верифіковано 4909 8
    SKYKILLERS верифіковано 4750 9
    NEOS верифіковано 4740 10
    AMS agency не верифіковано 4352 11
    VIVID верифіковано 4321 12
    HASHTAG верифіковано 4225 13
    Solar Digital верифіковано 4058 14
    SIGMA верифіковано 3984 15
    Digital Chain верифіковано 3826 16
    New Strategies Group верифіковано 3797 17
    Wideworks верифіковано 3341 18
    Mediahead верифіковано 3297 19
    Hoshva PR&DGTL верифіковано 3288 20
    Doris Adv верифіковано 3186 21
    SODA верифіковано 2892 22
    Sense Production, e-commerce agency верифіковано 2871 23
    nextpage.agency верифіковано 2437 24
    Plan.Net верифіковано 2049 25
    DL Agency верифіковано 1946 26
    Sparkle Design не верифіковано 1364 27
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ 27
           
  Інфлюенсер маркетинг
    назва Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ призначено місце
    WhyNot? Enot верифіковано 8290 1
    AIR Brands верифіковано 8278 2
    Performics (Publicis Groupe) верифіковано 7843 3
    TWIGA Digital верифіковано 7108 4
    Burda Media Influencer верифіковано 6434 5
    Promodo верифіковано 6326 6
    MokCo верифіковано 6266 7
    Media Maker (dentsu Ukraine) верифіковано 5921 8
    Havas Digital Kyiv верифіковано 5624 9
    HASHTAG верифіковано 5545 10
    VIVID верифіковано 5542 11
    NCG DIEVO верифіковано 5401 12
    AMS agency не верифіковано 5115 13
    Mediahead верифіковано 4933 14
    SIGMA верифіковано 4902 15
    Digital Chain верифіковано 4856 16
    Wideworks верифіковано 4615 17
    Plan.Net верифіковано 3748 18
    Sasquatch Digital верифіковано 3689 19
    Hoshva PR&DGTL верифіковано 3380 20
    Doris Adv верифіковано 1430 21
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ 21
           
  Діджитал розробка
    назва Бюджет ВСЬОГО БАЛІВ призначено місце
    Vintage верифіковано 5746 1
    [isdgroup] верифіковано 5514 2
    Artjoker верифіковано 4565 3
    Solar Digital верифіковано 4458 4
    CF.Digital не верифіковано 4328 5
    SEVENTEAM верифіковано 3919 6
    Linecore не верифіковано 3917 7
    DesignPlanet верифіковано 3461 8
    Sense Production, e-commerce agency верифіковано 3337 9
    INCREATE верифіковано 3129 10
    Svitsoft верифіковано 2840 11
    SKYKILLERS верифіковано 2773 12
    Sparkle Design не верифіковано 2500 13
    DL Agency верифіковано 2270 14
    nextpage.agency верифіковано 1853 15
    DDA Production верифіковано 1537 16
    VIS-A-VIS не верифіковано 1493 17
    Doris Adv верифіковано 1375 18
  ВСЬОГО УЧАСНИКІВ КАТЕГОРІЇ 18

  Методологія рейтингування за посиланням.