ADC*UA Awards 2024: шлях до європейського визнання в рекламній галузі

22.02.2024

Після дворічної паузи знову відкрито прийом робіт на ADC*UA Awards 2024. Саме участь в ADC*UA Awards відкриває дорогу українським роботам до європейського конкурсу ADCE Awards в Барселоні. 

ADC*UA Awards – національний відбірковий конкурс найкращих українських робіт у галузі реклами та комунікаційного дизайну, організований Клубом креативців України ADC*UA. Переможці та фіналісти національного відбору отримують унікальну можливість взяти участь у змаганні Європейського клубу арт-директорів – ADCE Awards. Адже на ADCE Awards представляються роботи, які вже успішно пройшли жорсткий фільтр національних відборів, що проводяться національними клубами локально, а це 22 місцевих професійних клуби з 20 країн Європи. 

Золоті переможці на ADC*UA Awards отримують право на безкоштовну участь у європейському ADCE Awards. Роботи, відзначені сріблом, бронзою, чи ті, які потрапляють до шорт-листу ADC*UA Awards, можуть скористатися спеціальними умовами для участі в ADCE Awards. 

Тож участь у ADC*UA Awards – це крок до європейського визнання та шанс потрапити у когорту найкращих рекламістів Європи.  Золоті лауреати європейського змагання публікуються в ADCE The Annual of Annuals, унікальному архіві найкращих рекламних робіт Європи. 

Костянтин Шнайдер, президент ADC*UA, головний креативний директор Publicis Groupe Україна та Чехія прокоментував:

«Починаючи з цього року, ми впроваджуємо нову систему суддівства із залученням членів Art Directors Club інших країн в якості журі. Мета цього кроку – підвищити об'єктивність та неупередженість оцінки робіт та прокачати наші зв'язки з європейською креативною спільнотою. Подавайте свої проєкти, вигравайте, приєднуйтеся до клубу!» 

У 2024 році конкурсна програма ADC*UA Awards включає 7 категорій:

  • Film & Audio
  • Print & Outdoor
  • Interactive & Mobile
  • Design
  • Brand Experience
  • Integrated & Innovation
  • Young & Students 

Early Birds Deadline – 1 березня. Прийом робіт відкрито на сайті creative-stories.com.ua

У журі конкурсу візьмуть участь члени Клубу креативців України ADC*UA – провідні українські креативні директори, арт-директори та дизайнери. У цьому році до кола суддів також приєднаються міжнародні експерти з провідних агенцій Європи, які одночасно є членами інших європейських клубів ADC. 

ADC*UA Awards – це невід'ємна частина конкурсної програми Ukrainian Creative Awards, яка відбувається в рамках події Ukrainian Creative Stories. Генеральний партнер події 2024 – Нова Пошта, яка доставляє перемоги. 

Нагадаємо, ADC*UA Awards 2024 входить до Національного рейтингу креативності та майстерності України сезону 2024.