Міжнародні експерти вперше долучилися до суддівства ADC*UA Awards 2024

25.04.2024

Національний конкурс ADC*UA Awards 2024 анонсував міжнародних членів журі. У цьому році вперше до кола суддів – членів Клубу креативців України ADC*UA – приєдналися міжнародні експерти з провідних агенцій Європи, які одночасно є членами інших європейських клубів ADC. 

Міжнародними членами журі ADC*UA Awards 2024 стали:

  • Constantin Camesasca, Creative Director, Havas Village Geneva, Швейцарія
  • Jindrich Jinoch, Creative Director в Momentum Prague, Creative Leader в McCann Prague, Чехія
  • Marsel Levi, Creative Director, Noble Graphics, Болгарія
  • Beqa Meparishvili, Creative Director, Windfor's Tbilisi, Грузія
  • Jan Omahen, Digital Creative Director, Luna \TBWA, Словенія
  • Goran Radinović, Creative & Art Director, Aritmija, Словенія
  • Rimantas Stanevičius, Creative Director, Milk Advertising Agency, Литва
  • Diogo Stilwell, Copywriter, Dentsu Creative, Португалія
  • Momchil Zahariev, Creative Director, NEXT-DC, Болгарія 

Також в журі 41 член Клубу креативців України ADC*UA, а це – провідні креативні та арт-директори, дизайнери країни, які вже зарекомендували себе на національному та міжнародному рівнях. 

Суддівство розпочнеться 6 травня. Команди журі оцінять 7 категорії конкурсу та визначать фіналістів та переможців – золоті, срібні та бронзові нагороди: Film & Audio, Print & Outdoor, Interactive & Mobile, Design, Brand Experience, Integrated & Innovation, Young & Students. 

Переможці та фіналісти національного відбору отримують унікальну можливість взяти участь у змаганні Європейського клубу арт-директорів – ADCE Awards. Важливою зазначити, що участь у ADCE Awards для учасників з України відкрита лише переможцям та фіналістам локального конкурсу ADC*UA Awards. 

Фінальний дедлайн реєстрації конкурсних робіт вже завтра – 26 квітня.

Анонсування переможців відбудеться 30 травня на Церемонії нагородження переможців ADC*UA Awards 2024. 

ADC*UA Awards 2024 є частиною конкурсної програми Ukrainian Creative Awards 2024, яка відбувається в рамках події Ukrainian Creative Stories (UCS) 2024. Генеральний партнер UCS 2024 – Нова Пошта, яка доставляє перемоги. 

Нагадуємо, що на UCS 2024 вже триває реєстрація за посиланням. Участь є безплатною за попередньою реєстрацією до 12 травня, а починаючи з 13 травня реєстрація стане платною. Захід пройде 30-31 травня і включає церемонії нагородження та семінарську програму за участю провідних фахівців рекламно-комунікаційного ринку України. 

Подавайте роботи на ADC*UA Awards 2024 та ставайте частиною спільноти ADC!