VRK newsletter 26.08-01.09.23: журі Effie Ukraine 2023 поповнюється новими іменами, оцінка обсягу ринку маркетингових сервісів

01.09.2023

Команда ВРК зібрала для вас актуальні новини рекламної індустрії за період з 26 серпня по 1 вересня 2023 року.

 

НОВИНИ ВРК

У своїх соцмережах ВРК знайомить з суддями Effie Awards Ukraine, які будуть визначати найефективніші кампанії цього сезону. Слідкуйте за новинами у соцтережах ВРК – Fb, Instagram, Telegram Linkedin – за хєштегом  #effie_ukraine_jury

 

НОВИНИ ІНДУСТРІЇ

МІжнародна Асоціація Маркетингових Ініціатив (МАМІ) провела корекцію прогнозу обсягу ринку маркетингових сервісів на 2023 за результатами півріччя. Реальна ринкова активність з січня по липень відображає річний тренд та показники.

 

IAB Україна провела першу хвилю дослідження обсягів ринку інтерактивної реклами за власною методологією, що передбачає три послідовні етапи та крос-перевірку даних, наданих агенціями, паблішерами та дослідниками.

 

НОВИНИ ЧЛЕНІВ ВРК

Усе для того, щоб показати багатофункціональність свого сервісу та його доступність для кожного. Кожен ролик рекламного серіалу Uklon проникливо та іронічно розповідає про окремі класи авто та сервіси компанії – клас Стандарт, Business, Delivery та Інклюзивний.

 

Головний марафон країни Kyiv City Marathon повертається. Адже незламність та сміливість — дві риси, що по праву вирізняють українців. Від 50% до 100% прибутку буде передано на закупівлю техніки для ЗСУ через платформу United24.

Словом, марафон для тебе — зброя для ЗСУ!

 

 Курс навчає українців медіаграмотності та вмінню розпізнавати пропагандистські вкиди.

 

Із запитом на ребрендинг до британського представництва агенції звернулася благодійна організація Voluntary Support North Surrey, яка вже дуже давно працює на англійському ринку та є однією з найбільших та впізнаваних у Британії. Що з цього вийшло, дивіться у кейсі.

 

Brain Tank для проекту “Отріцатєльноє всплитіє” створив промо завдяки нестандартним рекламним носіям на багатьох гілках та станціях київського метрополітену.

 

Educare – це платформи, через яку іноземні спонсори можуть оплачувати навчання української дитини в Україні і так робити свій внесок в Перемогу. Мета проєкту – розвантажити державні школи, допомогти малому і середньому бізнесу в освіті вижити, дати дітям освіту з старлінками та генераторами взимку. Проєкт тільки на початку шляху, тож долучайтеся.

 

Агенція разом із своїм клієнтом McDonald's поділилися історією Наталії — директорки одного з ресторанів мереж. Про круту атмосферу єднання між колегами, те, як Наталія знаходить баланс між роботою та волонтерством і звідки беруться сили у хвилини слабкості — розповіли у матеріалі на hromadske.ua

 

В новому епізоді обговорюється тема, чи виживе бізнес без стратегії і коли варто її розробляти, які насправді задачі вирішує бренд-стратегія, і чи настільки вона всемогутня, як про неї думають. Це все підкріплено цікавими кейсами.

 

Свіжі новини зі світу диджитал сервісів та платформ.

 

На першовересневу лінійку знань агенція підготувала добірку інфоприводів для крутезних контент-планів, цікавого сторітелінгу і потужних креативів.

 

55 працівників банку здали кров для поранених бійців! 

Усього в рамках акції було здано 24,7 літрів крові, що допоможе врятувати життя 165 захисників нашої країни.