VRK newsletter 19-25.08.23: Foreign Markets Access – єдина база даних про рекламні ринки інших країн

25.08.2023

Команда ВРК зібрала для вас актуальні новини рекламної індустрії за період з 19 по 25 серпня 2023 року.

 

НОВИНИ ВРК

Сайт Foreign Markets Access є спільною ініціативою ВРК та рекламно-комунікаційного холдингу NCG. Метою проєкту є надати українським бізнесам інструмент швидкого та зручного отримання необхідної інформації для запуску кампаній в інших країнах.

 

Щороку ВРК як організатор премії створює професійну та збалансовану команду журі, в якій представлена як клієнтська, так і агентська експертиза. Хто ще долучився до суддівства можна переглянути за хештегом у Фейсбук #effie_ukraine_jury

 

Подати роботи, що були реалізовані з травня по серпень 2023 року, може будь-яка українська агенція на безоплатній основі.

 

НОВИНИ ІНДУСТРІЇ

Україна святкує 32-у річницю своєї незалежності. У цей день, День Незалежності України, яку українці виборюють у війні проти росії, бренди не забули привітати та подякувати всім причетним до цього свята.

 

Кількість вакансій для маркетологів та комунікаційників відновилася на 87%, але конкуренція за роботу дещо вища, ніж до повномасштабного вторгнення. І це не дивно, адже тут пропонують хороші зарплати. Як наслідок — молодь хоче працювати у маркетингу.

 

НОВИНИ ЧЛЕНІВ ВРК

Напередодні 32-го Дня Незалежності України були представлені результати опитування #НОВАМРІЯ, яке провів клієнт агенції - Mastercard з Економічна правда. До голосування доєдналося понад 22 тисячі українців!

 

Вітання переказуватимемо окупантам - збираємо 60 млн грн на 33 потужних дрони, які зможуть привітати ворогів на відстані 800 км. Приєднуйтесь до збору.

 

Агенція опублікувала звернення свого колеги Льоші, який носить позивний «Айтішник» та зараз перебуває у складі 2 батальону 46 ОАеМБр ДШВ ЗСУ на одному з найгарячіших напрямів. Хлопці штурмують позиції орків, мають успіхи. Але зараз у них є критична потреба в авто: для ефективного виконання бойових завдань, доставки боєприпасів та евакуації поранених.

 

СЕО Роман Геращенко поділився результатами дослідження агенції.

 

Аналітики презентували розрахунок кількості інтернет-аудиторії, наявної в Україні, оглянули онлайн-звички украйнців та розповіли, як відновлюється ринок диджитал-маркетингу.

 

Це стало результатом роботи в рамках грантової програми GIST (Global Innovation through Science and Technology initiative).

 

Crabs Kids - магазину дитячих візочків та автокрісел. Візок – це перший транспорт малюка. Після цього смішні фрази та дорожні знаки об’єдналися, а результатом цього став кумедний крабовий стікерпак.

 

Експлейнер показує результати дослідження ЦЕДЕМ 2023 про вплив соцмереж на український медіапростір після початку повномасштабної війни.

 

У новому випуску ньюзлетера ви зможете прочитати про розвиток медіа в Україні, актуальні тенденції поведінки споживача, відновлення українського та тренди світового рітейлу, а також новинки соцмереж та месенджерів