VRK newsletter 9-15.09: журі Effie Awards Ukraine 2023 та актуальні новини членів ВРК

15.09.2023

Команда ВРК зібрала для вас актуальні новини рекламної індустрії за період з 9 по 15 вересня 2023 року.

 

НОВИНИ ВРК

Переглянути хто з фахівців вже приєднався до цьогорічного конкурсу та буде оцінювати заявки, можна за хештегом #effie_ukraine_jury

Нагадуємо, що фінальний дедлайн прийому робіт – 30 вересня. 
Імена кращих з кращих будуть оголошені 24 листопада на Церемонії нагородження переможців.

Генеральний партнер Effie Awards Ukraine 2023 – Нова Пошта, яка доставляє перемоги!
 

  

НОВИНИ ЧЛЕНІВ ВРК

29 жовтня пройде «Найдовший у світі марафон» – проєкт створений, щоб подякувати та підтримати захисників, лікарів, рятувальників, волонтерів. Ви можете пробігти дистанцію за свого героя або героїню як у Києві, так і в будь-якій точці планети, та присвятити їм медаль. Розкажіть про «Найдовший у світі марафон» близьким та поділіться інформацією в соцмережах, додайте хештег #worldslongestmarathon 

 

Разом з Укрпошта та Офіс Президента України випустили поштовий блок “Міста Героїв. Харківщина”, який є продовженням комунікаційної кампанії "Міста Героїв". Поштовий випуск присвячений містам, які пережили окупацію та агресію, і чинили спротив російській агресії — Балаклія, Ізюм, Куп’янськ та Харків.

 

Агенція показала, як адаптувати міжнародну рекламу для українського ринку на прикладі кампанії KFC Epic Craving.

 

Агенція поділилася кейсом, як розробили креативну комунікаційну платформу для німецького бренду пива Lowenbrau на українському ринку, перетворивши стереотипні “німецькі” правила на Золоті правила, які може наслідувати кожен.

 

“Для всіх, хто ще чекає свій лист з Гоґвартсу — пломбірний снітч в новому ролику Ласунка” – так описали свою роботу в агенції.

 

Артдиректор та артдиректорка агенції Underdog Agency Павло Різник та Альона Голубєва розповіли у форматі кейс-стаді, як створювалася айдентика для подкасту про військових «Прийом» та історичного подкасту «Вулиця Степана Бандери» від медіа The Village. 

 

Для цього вирішили знайти чипсам справжнього шефа, щоб показати їх як страву високої кухні і підкреслити їх природність. Так агенція створила брендову упаковку для нової колекції смаків за його участю.

 

Міла Крутченко, Chief Strategy & Digital Officer of Razom Group, розповіла як змінилися споживачі, цінності та підходи.

 

В ході дослідження було анонімно опитано 230 представників медійних та креативних агенцій, маркетингових відділів великих рекламодавців, щоб дізнатися скільки українських креативників не хочуть повертатися в офіси.

 

Щоб збільшити емісію диджитал-карток серед українців, агенція провела дослідження, метою якого було виявити бар'єри, які стримують людей користуватися диджитал-карткою, та сформувати портрет клієнта на основі задач, болісних точок, перешкод та переваг, які будуть виявлені під час дослідження.

 

Агенція вже мала плідну співпрацю з цим брендом та реалізувала багато класних проєктів. "Тепер – ще більше! Будемо креативити, дивувати та створювати неймовірне разом!" – написала агенція у своїх соцмережах.

 

Гліб Смоляков, DevOps Tech Lead Uklon, розповів про розвиток архітектури в компанії, нюанси, які не були враховані при міграції та багато іншого, у новому  випуску подкасту «RTFJ» на YouTube-каналі Fwdays - Tech Events.

 

«БезуМОВНА підтримка» - проєкт, що допомагає українцям у переході на рідну мову. У новому сезоні оновили чат-бот «БезуМОВНА ПІДТРИМКА» та підготували різні сюрпризи.
Також продовжено подкаст «БезуМОВНО, українською» і на YouTube каналі вже з'явилося відео з першим гостей Колею Сєргою, музикантом та поетом, військовослужбовецем та очільником проєкту "Культурний десант".

 

У новому випуску перевірятимуть кмітливість та інтуїцію трох яскравих творчинь з різних креативних індустрій. Ведучий: Костя Шнайдер, креативний директор Publicis Groupe Ukraine & Czech Republic + Saatchi & Saatchi Ukraine.

 

На сайті IAB Ukraine опублікувано перелік сайтів від Getty images, до яких у правовласників є претензії станом на 14.09.2023.

 

Підписуйтесь на е-розсилку VRK Newsletter та отримуйте новини на вашу електронну пошту

 

Співпраця з Коаліцією

Ми відкриті до співпраці з усіма членами ВРК задля спільної підтримки рекламного ринку України, всі пропозиції направляйте на project@vrk.org.ua

 

Бажаєте поділитися з колегами новиною та включити матеріали від вашої агенції в наступний VRK Newsletter? Напишіть нам на pr@vrk.org.ua