VRK newsletter 2-8.09: нова Наглядова Рада ВРК, оновлений прогноз щодо обсягів рекламного ринку 2023, відкрито прийом робіт на ADCE Awards 2023

09.09.2023

Команда ВРК зібрала для вас актуальні новини рекламної індустрії за період з 2 по 9 вересня 2023 року.

 

НОВИНИ ВРК

  • Представляємо нового члена ВРК

NORDLEAF – агентство діджитал-маркетингу з представництвами в Україні, Нідерландах та Великій Британії.

Вітаємо в Коаліції!

 

7 вересня відбулись Загальні збори членів Всеукраїнської рекламної коаліції. По результатах зборів обрано новий склад Наглядової Ради, що є колегіальним керівним органом Коаліції, її “парламентом”.

 

По результатах дослідження IAB Україна отримала фактичні показники обсягів ринку інтерактивної (digital) реклами, таким чином у ВРК з'явилася можливість оновити свою таблицю з прогнозами всього рекламного медіа ринку.

 

Розпочався прийом заявок на умовах фінального дедлайну. Подати ваші заявки можна до 30 вересня 2023.

 

Європейський клуб арт-директорів (ADCE) розпочав прийом робіт на конкурс ADCE Awards 2023. Дедлайн – 6 жовтня. В межах домовленостей ВРК та українського клубу ADC*UA, Київський Міжнародний Фестиваль Реклами 2023 став цьогорічним конкурсом національного відбору для участі українців в ADCE Awards 2023. 

 

На facebook сторінці Effie Awards Ukraine ВРК продовжує знайомити з суддями премії за хєштегом  #effie_ukraine_jury та дякувати партнерам, що підтримують проєкт у ці важкі часи за хєштегом #PartnerEffieUkraine

 

НОВИНИ ІНДУСТРІЇ

2 жовтня 2023 року набирають чинності зміни до Закону України “Про рекламу”, якими КРАІЛ наділяється новими повноваженнями щодо здійснення контролю за рекламою у сфері організації та проведення азартних ігор, а також нова редакція статті 22-1 Закону України “Про рекламу”, встановлює низку вимог та обмежень щодо розповсюдження та розміщення реклами азартних ігор.

  

НОВИНИ ЧЛЕНІВ ВРК

На честь ювілею засновник та креативний директор I AM IDEA Ігор Фінашкін розказав про історію факапів, про зміни, плани на майбутнє і ринки, і власні інсайти.

 

Слоган нової комунікаційної кампанії “На роки” транслює ключове повідомлення і цінність бренду: продукція створена для того, щоб бути обраною на роки і бути впевненим у своєму виборі.

 

linza agency разом з агенцією OneHealth створили серію з трьох анімаційних експлейнерів для україно-швейцарського проєкту “Психічне здоров’я для України”. 

 

У рамках освітнього проєкту запросили відомих інфлюенсерів на консультацію до стоматологів, де експерти простими словами розказали про догляд за ротовою порожниною, дитячу гігієну зубів, а також розвіяли популярні міфи про електричні щітки. 

 

Перші 10 студентів отримали стипендії на навчання. Кошти зібрали благодійники завдяки спільному проєкту агенції та Українського Католицького Університету "ДоНація". Наступна ціль: ще 15 стипендій – повідомила агенція.

 

Завдяки партнерству Admixer Advertising та Identity Invest бренди вже почали розміщувати рекламу на преміальних заправках України WOG та OKKO. Відтепер можливо охопити ще більше споживачів завдяки рекламі на цифрових екранах заправних станцій БРСМ-Нафта в Києві та Київській області. 

 

Агенція вже давно співпрацює з цим клієнтом в Казахстані, реалізувавши безліч проєктів та побудувавши міцні стосунки.

 

“Ми любимо знати про бізнес клієнтів все, щоб якомога краще розказати про це споживачам”. Тож агенція відвідала завод і тепер знає “ну майже все про пивоваріння”.

 

Команда поїхала до Львову, де на тренінгу ділились досвідом ведення соцмереж, вчили писати тексти та робити класні віжуали.  

 

Brain Tank створив сезон кібер креативу для ТРЦ Ocean Plaza, задіявши у роботі над рекламною кампанією нейромережу.

 

Креативна агенція Rocketmen створила яскраву айдентику для затишного подкасту «Бесіда про бренди». Епізоди подкасту пропонують слухачам зануритись у світ брендингу, креативу, реклами, комунікацій, та зрозуміти, як це все дотично до бізнесу. Тож насолоджуйтесь яскравим дизайном і не менш яскравими й цікавими випусками про історії світових брендів.

 

Підписуйтесь на е-розсилку VRK Newsletter та отримуйте новини на вашу електронну пошту

 

Співпраця з Коаліцією

Ми відкриті до співпраці з усіма членами ВРК задля спільної підтримки рекламного ринку України, всі пропозиції направляйте на project@vrk.org.ua

 

Бажаєте поділитися з колегами новиною та включити матеріали від вашої агенції в наступний VRK Newsletter? Напишіть нам на pr@vrk.org.ua