VRK newsletter 25.02-03.03.23: дослідження серед медіа агенцій, дайджест CrUAtivity, Peace кампанії на КМФР та PHNX Awards

03.03.2023

Команда ВРК зібрала для вас актуальні новини рекламної індустрії за період з 25 лютого по 3 березня 2023 року.

 

НОВИНИ ВРК

 

ВРК розпочинає опитування рекламних медіа агенцій-членів Коаліції з метою дослідження поточного стану справ на рекламному медіа ринку України.

До участі запрошуються медіа агенції, що є членами ВРК. Відповіді приймаються до 15 березня 2023 року.

 

ВРК завершує відбір робіт, які увійдуть до нового випуску дайджесту CrUAtivity за січень-лютий 2023. Подати свою роботу можна до 5 березня включно.

 

ВРК разом з українським клубом ADC*UA, в рамках співпраці з Словенською рекламною палатою SOZ, рекомендують українських представників рекламного ринку до суддівства міжнародного фестивалю Golden Drum.

Ілля Ануфрієнко, засновник і креативний директор Bickerstaff.853, увійшов до нещодавно анонсованої команди журі Craft.

 

Київський Міжнародний Фестиваль Реклами 2023 та міжнародний конкурс PHNX Awards 2023 анонсували партнерство. Обидва проєкти відзначатимуть кампанії проти війни, ненависті, упереджень та закликають світову креативну спільноту робити світ кращим – Make the world a better place!

 

НОВИНИ ІНДУСТРІЇ

 

 

Factum Group Ukraine в рамках соціальної ініціативи YOUkraina запускає збір запитань на найбільш актуальні соціальні теми, котрі ми поставимо українцям в рамках березневої хвилі проєкту YOUkraina. Надсилайте запитання до 17.03.2022.

Можливо, саме ваші запитання сприятимуть діалогу в суспільстві та залученню громадськості до важливих соціальних питань.

 

Громадська організація BRAND UKRAINE, за експертної підтримки та в консультаціях з МЗС України, опублікувала «Звіт про сприйняття України у світі» — це аналіз сприйняття України за кордоном, заснований на унікальних даних від провідних міжнародних та українських аналітично-дослідницьких компаній.

 

Aprais і WARC дослідили, що міцність стосунків між маркетологом і агентством безпосередньо пов’язана з результативністю ефективної роботи. Загалом показники стосунків були сильнішими в парах клієнт-агенція, які отримали нагороду за ефективність.

 

Аналіз основних проблем і потреб малого та середнього бізнесу за рік після російського вторгнення, за результатами дослідження Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР). 

 

НОВИНИ ЧЛЕНІВ ВРК

 

Друга хвиля кампанії стартувала у жовтні 2022 року і триває у різних країнах від кількох тижнів до кількох місяців. За даними глобальної мережі dentsu, Bravery to be Ukraine – це наймасштабніша зовнішня рекламна кампанія у світі за всю історію групи.

 

Метою інтерактивної карти Russian Crimes є створення найповнішого архіву медійних та військових свідчень про російські воєнні злочини, скоєних в Україні.

 

AMO виросла з невеликого стартапу в рамках української компанії Genesis, тож через 6 років існування виникла потреба створення гнучкої платформи для HR-бренду, яка би змогла об’єднати всі її напрямки, підсвітити головну цінність компанії та чітко їх донести.

 

1 березня 2023 року до портфоліо телеканалів-партнерів 1+1 media додасться новий телеканал – Comedy Central. Телеканал замінить Paramount Comedy та буде присутній в більшості типів прийому: на ОТТ-платформах, в пакетах оператора супутникового зв’язку Viasat та в кабельному ефірі.

 

Тест «Хто ви у світі інтервального електрохарчування?» розроблен разом із Philips Home Living i The Village Україна дозволяє перевірити, чи знаєте ви, як економити електроенергію, та дізнатися більше про енергоощадну техніку для дому.

 

Прохання до агенцій та платформ оновити чорні списки рекламних кампаній та їхні налашування.

 

Дмитро Лінник, креативний директор Linnikov Agency, дав коротке інтерв'ю як суддя Academy of Interactive & Visual Arts.

 

Завершальне інтерв’ю першого циклу Forward Media Talks Андрій Кроленко, керуючий партнер Forward Media, провів з Володимиром Педорічем, комерційним директором TAVR Media.

 

Підтримати військових й зарядити їх на боротьбу з окупантами через мед, який наповнений спротивом, натхненням та свободою. Проєктом активно займається креативна агенція маркетингових комунікацій Brain Tank разом з івент-агенцією Ant Hill та еко-фермою Догода. Ідею ж подав видатний бджоляр України — Віктор Ющенко.

 

Співпраця з Коаліцією

Ми відкриті до співпраці з усіма членами ВРК задля спільної підтримки рекламного ринку України, всі пропозиції направляйте на project@vrk.org.ua

Бажаєте поділитися з колегами новиною та включити матеріали від вашої агенції в наступний VRK Newsletter? Напишіть нам на pr@vrk.org.ua