Відкрито прийом робіт на ADCE Awards 2023

07.09.2023

Європейський клубу арт-директорів (ADCE) розпочав прийом робіт на конкурс ADCEAwards 2023. Усі роботи-переможці національних конкурсів Європи, в тому числі українські переможці КМФР 2023, можуть подавати свої роботи до 6 жовтня. Уперше цьогорічні переможці будуть включені до Глобального рейтингу креативності The One Club.

ADCE Awards – єдиний конкурс, що об'єднує кращі роботи, визнані в Європі, під одним іменем ADC. Участь в ADCE Awards надається виключно роботам, які були нагороджені на національних конкурсах, що організовані локальними клубами ADC.

В межах домовленостей українського клубу ADC*UA та Всеукраїнської рекламної коаліції, Київський Міжнародний Фестиваль Реклами 2023 став цьогорічним конкурсом національного відбору для участі українців в ADCE Awards 2023.

Переможці національних конкурсів, афілійованих до ADCE, мають можливість взяти участь за вигідними умовами: безкоштовні подачі для переможців Gold та знижки на участь для Silver, Bronze та Shortlist. Щоб підтримати українську креативну індустрію в цей важкий період, цього року всі українські роботи можуть брати участь з 50% знижкою.

Фінальний дедлайн подачі робіт – 6 жовтня. Журі, що буде сформоване з провідних креативних фахівців та дизайнерів з різних куточків Європи, зустрінеться в Барселоні 9-10 листопада для голосування. Вони визначать переможців цьогорічного конкурсу, які будуть оголошені 1 грудня на церемонії ADCE Awards 2023 у Барселоні.

Глобальний рейтинг креативності The One Club

Після нещодавнього злиття з глобальним клубом The One Club for Creativity, ADCE зможе розвивати та просувати європейську творчість за межі континенту, приносячи вигоди своєму співтовариству, включаючи всіх переможців ADCE Awards.

Уперше всі лауреати ADCE будуть включені в Глобальний рейтинг креативності The One Club, що є одним із  найавторитетніших світових рейтингів агентств, брендів, робіт і креативних професіоналів.

Тепер Глобальний рейтинг креативності включає такі конкурси: The One Show, глобальні щорічні конкурси ADC Annual Awards, ONE Asia Creative Awards, The One Club в Сполучених Штатах, конкурси Type Directors Club TDC та ADCE Awards.

Бали, отримані переможцями на ADCE Awards, надають їм видимість і престиж на світовому рівні, і тепер також враховуються в глобальних рейтингах мереж та холдингів.