VRK newsletter 20-26.08.22: Unpacking Ads з Юрієм Думою, українці в журі Effie Europe та бренд активізм від Gradus

26.08.2022

Команда ВРК зібрала для вас актуальні новини рекламної індустрії за період з 20 по 26 серпня.

Такі новинні розсилки регулярно отримують члени ВРК та інші гравці рекламно-комунікаційного ринку. Тепер огляд також публікується на сайті ВКР.

НОВИНИ ВРК

Unpaking Ads - providРекламна індустрія у персоналіях: Юрій Дума з provid

Запрошуємо переглянути нове інтерв’ю на youtube-каналі ВРК – Unpacking Ads – з керуючим директором комунікаційного агентства provid Юрієм Думою.

 

Effie Awards Europe 2022 jurorsEffie Awards Europe 2022 оголосило повний склад журі

Серед лідерів маркетингу, яких Європейська асоціація комунікаційних агентств як організатор Effie Awards Europe включила до складу журі, є фахівці з України. Нагадаємо, що на Effie Europe Awards 2022 триває прийом конкурсних робіт до 12 вересня. Для українських проєктів участь є безкоштовною. 

  

The Immortal AwardsЗапрошуємо членів ВРК на The Immortal Awards 2022

The Immortal Awards – це міжнародна рекламна нагорода, що відкрита для всіх учасників медіа Little Black Book (LBB). Члени ВРК в рамках співпраці коаліції з медіа можуть подавати проекти до конкурсу безкоштовно. Тож очікуємо побачити роботи українців на цьому конкурсі.

 

English site VRKІндустріальні новини від ВРК англійською мовою

Для зручності іноземних колег слідкувати за новинами індустрії англійською мовою тепер можна не лише на сторінці ВРК у LinkedIn, але й в профілі ВРК на міжнародній платформі Little Black Book та у спеціальному розділі на сайті ВРК.

Канали комунікації та представлення українських агенцій міжнародній спільноті будуть ще розширюватися.

 

НОВИНИ ІНДУСТРІЇ

Gradus reserchМайже половина українців обирають бренди, які підтримують ЗСУ

Дослідницька компанія Gradus Research запитала українців, які аспекти діяльності брендів впливають на їхнє рішення про купівлю тих чи інших товарів або послуг крім ціни та наявності на полиці.

 

OLX reserchЩо шукають та скільки витрачають українці в Інтернеті

OLX та CBR дослідили, що купували та скільки витрачали українці в червні-липні 2022.

 

 

НОВИНИ ЧЛЕНІВ ВРК

Tryzub_bandaТризуб Незалежності. Реакція суспільства

Креативне агентство banda разом з Міністерством культури та інформаційної політики України запропонувала жест, яким українці можуть привітати одне одного з Днем Незалежності. Але новий креатив викликав бурхливе обурення у суспільства.