VRK Newsletter 08-19.08.22: опитування серед рекламодавців, можливості для українських рекламістів, перемоги на Red Dot

19.08.2022

Команда ВРК зібрала актуальні новини рекламної індустрії за період з 8 по 19 серпня. В огляд увійшли новини ВРК, важливі новини галузі та новини компаній-членів ВРК.

Такі новинні розсилки регулярно отримують члени ВРК та інші гравці рекламно-комунікаційного ринку. Тепер огляд будемо також публікувати на сайті ВКР.

 

НОВИНИ ВРК

Реклама в Україні: чого індустрії очікувати від клієнтів

Як пройшли це піврічне випробування бренди, який стан справ у компаній рекламодавців, що вони планують на майбутнє – ось такі питання сьогодні турбують більшість рекламних агентств України. Тож Всеукраїнська рекламна коаліція та Factum Group вирішили дослідити ці питання.

,

Юридичні аспекти рекламної діяльності під час війни

ВРК розповіли, як під час війни співпрацюють з державними органами щодо експертизи рекламних матеріалів та змін до законодавства.

 

Можливості, якими варто скористатись українським рекламістам

Представляємо огляд міжнародних можливостей від ВРК, які на даний момент є безкоштовними для українців та якими варто скористатись сьогодні. 

 

Міжнародна спільнота зацікавилася дослідженням ВРК

Англомовну версію дослідження "Пульс рекламної індустрії" було опубліковано на міжнародному медіа Little Black Book (LBB) в рамках співпраці з ВРК. Крім того, матеріал опублікували провідний глобальний ресурс для рекламістів AdForum, Європейська асоціація комунікаційних агенцій EACA та інші ЗМІ країн ЄС
.

 

НОВИНИ ІНДУСТРІЇ

ІAB Україна публікує лист-звернення до рекламодавців та їхніх представників

IAB Ukraine звертається у відкритому листі до учасників ринку із проханням підтримати українських паблішерів.

 

Українські креативні агенції відмовилися від нагород Red Dot, щоб передати кошти на ЗСУ

У колективному листі до організаторів фестивалю креативники зазначили, що вважають більш доцільним і правильним зараз витратити 900 000 гривень на допомогу країні та армії, ніж на викуп виграних нагород.