Міжнародний рейтинг креативності комунікаційних агентств України 2021

01.06.2021

Всеукраїнська рекламна коаліція представила результати Міжнародного рейтингу креативності комунікаційних агентств України сезону 2021. 

Міжнародний рейтинг креативності визначається за списком міжнародних фестивалів рейтингу WARC Creative 100, а також до нього додаються фестивальні бали, отримані на ADC Europe та Epica Awards. 

В міжнародному рейтингу беруть участь 7 глобальних фестивалів: Cannes Lions International Festival of Creativity, ADC Europe, Clio Awards, D&AD, London International Awards (LIA), The One Show та Epica. 

Всі нагороди розраховуються за єдиною системою присвоєння балів, і без множення на коефіцієнти. Система начислення балів:

  • Shortlist – 2
  • Bronze – 4
  • Silver – 6
  • Gold – 8
  • Best of contest – 10
  • Grand Prix – 15

 

Міжнародний рейтинг креативності комунікаційних агентств України 2021 

Agency

Points

1

BBDO Ukraine

22

2

[isdgroup]

16

3

Madcats Agency

10

 4-5

Banda

6

 4-5

Postmen

6

 6-10

Esse Production House*

2

 6-10

gram branding

2

 6-10

Looma

2

 6-10

Netrix

2

 6-10

TWIGA Group Ukraine

2

 

*до данного рейтингу включені не тільки комунікаційні агентства, а всі українські учасники-фіналісти міжнародних рекламних фестивалів

Повний рейтинг з балами по кожному фестивалю знаходиться на сайті ВРК в розділі «Рейтинги – Рейтинги комунікаційних агентств».

За останні два роки вплив COVID-19 вніс свої корективи і в рейтинги, не оминуло це і Міжнародний рейтинг.

  • В Міжнародний рейтинг враховані бали, отримані агентствами на фестивалях в 2020 та 2021 роках, зокрема це стосується D&AD та The One Show.
  • На сьогодні фестиваль The One Show 2021 анонсував лише шорт-листи, тому поки в таблиці бали за потрапляння в фінал. Якщо у українських учасників будуть нагороди після анонсування переможців, то бали будуть підкореговані.
  • Cannes Lions та London International Awards в 2020 році були відмінені, тому не фігурують в Рейтингу сезону 2021. Однак бали, отримані на Cannes Lions 2021, будуть зараховані в сезоні 2022.

Вже другий рік поспіль ВРК публікує два окремих рейтинги, які розраховуються за новою методологією – Міжнародний рейтинг креативності та Національний рейтинг креативності. Обидва рейтинги креативності існують паралельно і незалежно один від одного. При цьому, Національний рейтинг є основним і тільки його бали/ранки будуть враховуватися при обчислені абсолютного рейтингу – Агентство року.

Раніше був опублікований Національний рейтинг креативності та майстерності України сезону 2021 – деталі за посиланням.