Переможці національного відбору Creative Express

14.04.2020

Клуб ADC*UA анонсує переможців національного конкурсу молодих креаторів, які і відправляться на перший онлайн Creative Express. Вітаємо Алісу Меженську, Андрія Клименко та Віктора Синкова. 

В національному відборі молоді креатори працювали з реальним брифом від «Ліги освіченої молоді» (ЛОМ), які допомагають людям похилого віку Харкова.   

Команда ЛОМ прокоментувала конкурсні ідеї і подякувала всім учасникам: 

«Велика подяка всім учасникам за такі круті та оригінальні ідеї. Але в першу чергу – за небайдужість та увагу до найслабкіших і менш незахищених членів суспільства – пенсіонерів. 

Хочемо особливо виділити декілька проектів, які звернули на себе увагу. Здалася дивно простою і ефектною пропозиція «потрійної ціни для пенсіонерів» – наочна, очевидна і сумно-дохідлива економіка малозабезпечених. 

Ще один наш фаворит – завзятий і провокаційний благодійний брендчелендж. Таки да, всі люблять дотепні протистояння великих брендів))! А якщо ще й з благою метою, – зовсім круто! 

Досить витончена ідея резюме літніх людей на сайті пошуку роботи. Work.ua, це, правда, дуже круто! Давайте реалізуємо? 

Дякуємо, Алісі Меженській, Андрію Клименко та Віктору Синькову за роботу! А ми, натхненні, пішли реалізовувати ваші класні ідеї.» 

Переможці візьмуть участь в європейському конкурсі Creative Express від ADC*E, темою якого стане об'єднання молодих креаторів Європи для створення креативних ідей, присвячених кризі сьогодення.

Подписывайтесь на рассылку ВРК