новини

Best Marketing Teams 2018

13.12.2018

Всеукраїнська рекламна коаліція разом із дослідницькою компанією Factum Group називають імена кращих маркетинг-команд України 2018 року.

Вже вшосте, починаючи з 2013 року, рейтинги маркетингових команд Вest Marketing Teams проводяться за загальними правилами, але роздільно в різних номінаціях, які відповідають продуктовим категоріям конкурсу Effie Awards Ukraine. 

Спеціалісти Factum Group проаналізували всі вихідні дані та склали на їх базі рейтинг. У кожній із індустрій виявлені лідери, чиї імена були оголошені на Церемонії нагородження переможців премії Effie Awards Ukraine 2018. 

При складенні рейтингу в 2018 році, окрім власне нагород Effie Awards, враховувались результати креативного сезону за останній рік, нагороди, які отримали кампанії в конкурсі Best Marketing Innovations, медійні бюджетні показники (WGRP в ТV та GRP для інтернету), кількість іміджевих і промокампаній, доля маркетингового бюджету, яка була виділена на рекламно-комунікаційну активність, тощо. Деталі у таблиці: 

КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ

Використання ДАНих

вага КРИТЕРію

WGRP

ДАНі ІТК

14%

GRP INTERNET

ADVERTTRACK FACTUM

6%

кількість іМіДЖЕВиХ КАМПАНіЙ

Опитування

10%

кількість ПРОМОКАМПАНіЙ

опитування

10%

EFFIE AWARDS: НАГороди 2018

ВРК

20%

КРЕАТИВ: НАГороди 2017/2018

ВРК

15%

BEST MARKETING INNOVATIONS: НАГороди 2018

ВРК

15%

ДОЛЯ МАРКЕТИНГ-БЮДЖЕТу, що виділяється НА РЕКЛАМНО-КОМУНіКАЦійну аКТИВНіСТЬ

опитування

10%

 У підсумковий залік рейтингу Best Marketing Teams включені тільки ті номінації, в яких маркетингові команди-переможці, набрали не менше 50% балів, причому мали як нагороди за ефективність і креативність, так і медійні бюджети. Крім переможців, до рейтингу включено маркетингові команди, які набрали не менше 30 відсотків балів рейтингу. 

Із результами Best Marketing Teams 2018, а також із методикою розрахунку ви можете ознайомитись за посиланням.

 

Подписывайтесь на рассылку ВРК