До першого дедлайну подачі конкурсних робіт на Ad Black Sea 2017 залишилось 5 днів

Третій міжнародний фестиваль реклами Ad Black Sea 2017, що пройде з 21 по 23 вересня в Батумі, продовжує прийом конкурсних робіт. Не впустіть можливість зареєструвати свої роботи за спеціальною ціною, адже до першого дедлайну залишилось всього 5 днів.

Ви будете змагатись за визнання ваших колег, почесні нагороди Ad Black Sea 2017, присуджені лідерами рекламної індустрії зі всього світу. До команди журі ввійдуть неодноразові переможці і учасники судійських команд міжнародних фестивалей і конкурсів, включаючи Cannes Lions.

Цього року учасники мають ще більше можливостей для креативу – змагання за звання кращих з кращих у 10 конкурсах і більш, ніж 80 категоріях:

A. FILM
B. FILM CRAFT
C. PRINT & PUBLISHING
D. OUT OF HOME
E. RADIO
F. DESIGN & BRANDING
G. DIGITAL & MOBILE
H. ADVERTISING CAMPAIGNS
I. MEDIA
J. BRANDED CONTENT & VISUAL STORYTELLING
 

Фестиваль входить до Рейтингу креативності та майстерності України сезону 2017/2018 з коефіцієнтом 3 (k=3).

Залишилось не так багато часу до насичених натхненням, враженнями і, звичайно, урочистим почуттям перемоги фестивальних днів на березі Чорного моря, тож поспішайте планувати ваші поїздки та купляти квитки в Батумі!

У разі запитань з приводу участі в фестивалі звертайтеся до оргкомітету: (0038 044) 490-90-30, festival@vrk.org.ua – Катерина Грабовская.

Прийом робіт відкритий на сайті adblacksea.com, перший дедлайн – 31 липня.