Що повинні знати компанії-рекламодавці у зв`язку зі змінами законодавства про піратство: незнання не звільняє від відповідальності

Нещодавно на законодавчому рівні в Україні відбулися зміни, які мають вплив на кожну компанію, що розміщує рекламу в онлайн-просторі.

Іноді менеджер несвідомо робить маркетингові кроки, не замислюючись над тим, до яких наслідків це може призвести. Іноді директори не знають, що їх реклама розміщена на піратських ресурсах. Але у сьогоднішніх реаліях відповідальність за це нести саме керівнику. Як не допустити цього? Як захистити себе від «солодкої» співпраці з ненадійними партнерами?

15 червня Всеукраїнська рекламна коаліція (ВРК), Українська Антипіратська Асоціація (УАПА), Європейська бізнес асоціація (ЕBA) та Ініціатива «Чисте небо» запрошують вас відвідати захід  «Що повинен знати рекламний ринок у зв`язку зі змінами законодавства про піратство: незнання не звільняє від відповідальності» та разом обговорити безпечну модель співпраці.

Програма заходу складається з наступних блоків та питань:

З 10:00 до 11:30

  • Міжнародний досвід боротьби з онлайн-піратством, і як це стосується України
  • Політика Європейського Союзу по відношенню до порушення інтелектуальної власності
  • Які зміни відбулись в українському законодавстві та який це має вплив на рекламодавців та агентства
  • Новий сервіс для рекламодавців
  • Хто робить моніторинг розміщення реклами на піратський сайтах
  • Розміщення реклами в Інтернет – як не потрапити у піратську пастку

З 11:30 до 13:00

  • Круглий стіл для рекламодавців «Як захистити себе?».

Місце проведення: Hub 4.0 (пров. Ярославський, 1/3), зал Evolution.

Контакти для реєстрації: для участі у події просимо зареєструватись за посиланням або повідомити про можливість взяти участь на legalcontentua@gmail.com.