Пірнай у Ad Black Sea 2018

21.06.2018

Четвертий міжнародний фестиваль реклами Ad Black Sea оголошує про старт. Ми запрошуємо креативну спільноту до Батумі, Грузія, 20-22 вересня, аби разом відсвяткувати креативність. Програма конкурсу відкрита на сайті adblacksea.com, а дедлайн подачі робіт – 15 липня.

 Цього року ми пропонуємо учасникам фестивалю пірнути з нами:  до творчості, конкурсної програми, зануритися в семінари та воркшопи, у нові знання, нетворкінг, у вечірки, веселощі, пірнути в море, світ реклами та у всі ті незабутні моменти, які ми щороку розділяємо на фестивалі Ad Black Sea.

Ad Black Sea 2018 відкритий для участі у 10 конкурсах та у близько 100 категоріях.

Учасники мають можливість подати свої кейси у такі конкурси:

A. FILM

B. FILM CRAFT

C. PRINT & PUBLISHING

D. OUT OF HOME

E. RADIO

F. DESIGN & BRANDING

G. DIGITAL & MOBILE

H. ADVERTISING CAMPAIGNS

I. MEDIA

J. BRANDED CONTENT & VISUAL STORYTELLING

Заявки будуть оцінені 3 панелями журі відповідно до конкурсів:

1. FILM, FILM CRAFT, ADVERTISING CAMPAIGNS, RADIO & AUDIO JURY

2. PRINT & PUBLISHING, DESIGN & BRANDING, OUT OF HOME JURY

3. DIGITAL & MOBILE, MEDIA, BRANDED CONTENT & VISUAL STORYTELLING JURY

Подані до конкурсної програми роботи судитимуть 3 незалежних команди журі. Судді зберуться в Батумі 19 та 20 вересня, аби оцінити роботи та обрати найбільш вражаючі та креативні рішення. Серед членів журі визнані світовою індустрією лідери думок, що вже мають величезний досвід суддівства робіт на міжнародних фестивалях та конкурсах. Суддями виступають засновники, CEO, креативні, арт та виконавчі директори всесвітньовідомих агентств. У їх арсеналі безліч вагомих нагород, включаючи: Cannes Lions, New York Festivals, ADC*E, Epica, Awwwards та інші.

Варто відзначити, що фестиваль Ad Black Sea включений в грузинський, український, російський, центральноазійський та білоруський рейтинги креативності. Крім того, переможці Ad Black Sea 2018 матимуть унікальну можливість з'явитися в наступному AdForum Business Creative Report.

Фестиваль відбудеться 20-22 вересня в Батумі, Грузія. Програма Ad Black Sea включає в себе семінари та воркшопи від ключових гравців міжнародного рекламного ринку, Церемонію нагородження переможців конкурсної програми, а також насичену вечірню програму, сповнену розваг та незабутніх вражень.

Ad Black Sea 2018 за чотири роки заслужив репутацію місця зустрічі відкритих та творчих людей, де поєднуються культури, точки зору та нестандартні сміливі ідеї. Унікальні грузинські традиції разом із гостинністю створюють чудову для занурення атмосферу та емоції.

Важливі дати:

Early birds entry deadline: 15 липня 2018 року

Фестивальні дати: 20-22 вересня 2018 року

Церемонія нагородження: 22 вересня 2018 року

Якщо у вас виникнуть запитання, просимо звертатись до оргкомітету (0038044) 490-90-30 або писати на пошту festival@vrk.org.ua – Катерина Грабовська, project@vrk.org.ua – Ольга Підгорська.  

Ad Black Sea – це ідеальне місце щоб відсвяткувати креативність, перезарядитись, а також пірнути у виняткову та незабутню атмосферу.

До зустрічі на Ad Black Sea 2018!

 

Подписывайтесь на рассылку ВРК